FIV 124

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

VA FETELOR,AM SI EU O RUGAMINTE,POATE SA-MI SPUNA CINEVA DINTRE FETELE CARE AU FACUT FIV LA GIULESTI,STITI DACA AFARA DE TAXELE OBLIGATORII CARE SE PLATESC,SE DA CEVA LA MEDICUL CARE EFECTUEAZA PUNCTIA SI ET SEPARAT,SI CHIAR LA EMBRIOLOG,SI DACA DA ,CAM CAT,PT CA AM AUZIT FEL SI FEL DE VARIANTE.EU MAI AM PUTIN CU DOSARUL ,AM FACUT TOATE ANALIZELE,SI AU IESIT BUNE ,MAI AM HORMONALELE SAPT VIITOARE,SI APOI REZULTATUL,SI SPER CA LA JUM LUI IULIE SAU MAI DEVREME,SA AJUNG LA PROFESOR,SPER SA NUMAI AM PROBL CU PROGRAMAREA,SISA NU FIE IN CONCEDIU.CHIAR OARE CAND O INTRA PROF-UL IN CONCEDIU,STIE CINEVA? VA,SI MULTUMESC ANTICIPAT PT RASPUNSURI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VERET spune:

BHCG=1

VERET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelia spune:

Denisa suna-ma cand ai timp, ti-am trimis PM.
Angi
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelia spune:

VERET imi pare sincer rau, stiu ce simti. Da manuta sa mergem mai departe impreuna. O sa reusim intr-o zi.

Angi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns huski spune:

VERET,
.....dar vom reusi, ai sa vezi!!!

holly

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_p spune:

O, Veret, imi pare tare-tare rau, dar promiti sa nu te dai batuta, da?

Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magduta-sv spune:

VERET,imi pare rau de rezultatul obtinut...
Fiecare reusita de aici ne ridica, ne impulsioneaza sa mergem pina la capat, sa trecem peste dureri si neimpliniri pina reusim sa avemmult visat. Fiecare nereusita ne intristeaza, dar are si partile ei pozitive...ne apropie sufleteste pe noi, viitoarele mamici.

Magduta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

VERET ,cuvintele sunt de prisos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_72 spune:

Fetelor...am si eu o intrebare la voi.....
Mi-am facut niste analize pentru FIV - papanicolau,clamydia,mycoplasma,ureaplasma si alte secretii ...care au iesit ok ....Ceea ce ma sperie este ca mi-a iesit ANTIBIOGRAMA POZITIV......si nu stiu ce inseamna asta....
Eu merg la medic abia pe 17 iulie si nu stiu cum sa interpretez aceasta analiza....Ce poate fi ? Despre ce e vorba ? Cat de periculoasa este ?
Va dati seama ca pana merg la medic sa-mi spuna despre ce e vorba...o sa fierb in suc propriu....
Va rog pe voi , cele care stiti ce inseamna asta si cum se trateaza , sa ma "luminati" si pe mine ....
Va multumesc tuturor .....


Ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Capul sus Veret
Mergem mai departe cu toatele pana o sa ajungem si noi la Odisee
Vine el soarele si pe strada noastra si e acolo sus cineva care bne iubeste

Aspiranta la titlul de mamica

Mergi la inceput