FIV 124

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Offfff... cat mai scrie-ti!La cum imi merge net-ul nici nu pot sa tin pasul macar la citit, ca de scris!
Moni eu astept in continuare ziua 1 fara nici un fel de simptom, dar acum chiar as vrea sa mai intarzie un pic pt. ca diseara fug lasi macar sa ma bucur un pic de apa si soare!(am citit PM-urile dar nu am mai apucat sa iti raspund)
Pussi ce mandrete de fete o sa aibe tati...FELICITARI!X3
Angelia eu azi ziua 35; AC nu mi-au recomandat nici mie, nici acum nici dupa al doilea fivLa mine cam dupa al doilea CM am inceput sa ma reglez; deocamdata iau MACA si ...astept!

Fetele daca nu mai apuc sa scriu pana diseara va pupic pe toate si sa aveti un sfarsit de saptamana asa cum v-il doriti!

Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

ANIASTLA MULTI ANI!


Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinuk spune:

ANIAST LA MULTI ANI!SA FII SANATOASA!
Este prima oara cand scriu la FIV,dupa 3 ani de incercari ne-am hotarat ca in septembrie sa facem pasul cel mare!Am venit aici printre voi ptr ca suntem pe aceeasi lungime de unda si sper sa ma puteti indruma cam ce este necesar sa fac..cum incep procedura!
In martie m-a operat dr.Niculescu laparoscopic cu dr.Cocei am ramas cu trompa dr buna,m-a rugat sa stau linistita pana in toamna sa incercam...dar nimic,mi-am pierdut orice speranta!!!
va pup dulce si sper sa ma primiti si pe mine aici intre voi

http://pg.photos.yahoo.com/ph/corinuk_dent/my photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Bine ai venit printre noi Corinuk!Nu iti pierde speranta,cu o trompa buna poti ramane graviduta!!!De cand te-ai operat,din martie,au trecut numai trei luni.Nu stiu daca ai facut monitorizare ecografica,dar e foarte important sa stii pe care ovar se produce ovulatia in fiecare luna ,iar in luna in care ovulezi pe ovarul aferent trompei bune sa prestezi cu drag si spor o data la doua zile,in timpul monitorizarii.
Daca insa nu ai rabdare si vrei sa faci FIV eu iti doresc mult succes si sa reusesti din prima ca si multe fete norocoase!Vei face FIV tot cu dr. Niculescu + dr. Cocei?

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Bine ai venit Corinuk sa nu te prind ca stai prea mult pe aicisa te muti repede la

Aspiranta la titlul de mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinuk spune:

Kora,Valeria multumesc ptr primire!Deja ma simt bine aici..cu toate ca z 2
Dupa operatie ,dr.Niculescu mi-a zis sa merg acasa si sa fac copii,iar eu obosita de atatea monitorizari si stimulari ,am luat o pauza.De la operatie am avut cm regulat 28-29 de zile.luna asta 32 deci ceva s-a intamplat iar...am ovulat mai tarziu,am prestat dar nimic..asa ca tristetea de ieri m-a facut sa ma gandesc serios la FIV,psihicul meu pur si simplu nu mai poate...trebuie sa fac ceva
Si de aceea va intreb..primul pas ptr FIV este sa merg la dr.Cocei?dansa ma va indruma?cam cat m-ar costa cu tot cu pastilute si injectii?


http://pg.photos.yahoo.com/ph/corinuk_dent/my photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

zouzou, marrina, doris, magduta-sv, andrada p, carry, M oana, kora ,, adhnana(iti dau una de nora) antomultumim frumos! va doresc la toate sa treceti prin clipele astea minunate!!!

aniast LA MULTI ANI FERICITI!!



PUSSI 16+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

corinuk N-ar fi rau sa faci inseminare in luna in care ovulezi pe partea cu trompa permeabila. N-ai vorbit despre asta cu Cocei? Cred ca e indicat sa stati de vorba in legatura cu viitorul incercarilor tale.
Dar mai da-ti ragaz pana la toamna cum a zis dr. si sa te ajute Dumnezeu sa vii cu vesti bune!

Preturi: vreo 2500 euro la Giulesti. Mai ai ceva preturi pe prima pagina.

De ce cadem? Ca sa invatam sa ne ridicam!
marrina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinuk spune:

Marrina da ai dreptate...dar dr.Cocei a fost plecata in concediu si exact atunci vroiam sa ma duc...a fost putina delasare din partea mea!Dar chiar acum voi da telefon sa merg la dansa cand se poate..si cred ca ar fii bine sa fac si putina stimulare nu?Ce ziceti?Ovamit sau Clostylbegit?
Am mai facut o IA cu dr.Moisa dar in februarie inainte sa ma operez!Mi-e frica iar de o nereusita

http://pg.photos.yahoo.com/ph/corinuk_dent/my photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dariela spune:

Pussi - Felicitari pentru printese. Sa aveti parte impreuna de multi si fericiti ani!
Anaist - La multi ani!
Zouzounaki - Multumesc pentru gandurile tale! Nu o sa astept prea mult ca de firea mea sunt cam nerabdatoare. In plus trebuie sa ajungem si noi !


dariela

Mergi la inceput