Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 82

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by roxa_r

Eu am Orange
Imi spuneti si mie cum se incarca, as vrea sa-i incarc si eu cartela




*100# pe tel, iti vine pe ecran un meniu interactiv, dai reply optiunea 4 (care este incarcare prepay) iti cere o parola (este seria de BI/CI a titularului de abonam.) introduci nr, valoarea si confirmi.
sau suni la 200, optiunea 1 este incarcare prepay si mai departe iti zice ce sa faci. e un robotel.

cristina, tu nu poti din uk. doar din ro se poate.



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Donati pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Of, am aflat deja.... e cu totul alta retea.

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Messa spune:

De doua ore dau refreshuri... sper sa fie bine si sa fi reusit operatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Despre statul aici 2 luni, cred ca s-a produs o neintelegere . Este vorba despre operatia de acum. ce zicea Oana era ca i s-au oferit 2 optiuni:
1. sa o opereze pe Sonia aici, sa o stabilizeze si sa o transfere inapoi in Romania in spital, pentru continuarea tratamentului
2. sa stea aici, chiar daca dureaza 2 luni, astfel incat Sonia sa aiba timp sa se refaca "complet" dupa operatie, vorba Oanei "sa pot pleca de aici cu ea in cosulet, pe zbor comercial".

Ea probabil ca ar alege optiunea 2, din cate am inteles de la ea, avand in vedere diferenta de nivel intre posibilitatile medicale din Ro si cele de aici.

Sper ca am mai lamurit un pic situatia. Nu se pune problema deocamdata, din cate stiu eu, de celalalta operatie. Sa ne rugam la Dumnezeu sa o vedem pe Shosho trecand cu bine peste hopul asta. Toate la timpul lor.

http://andrei.point.ro
http://b2.lilypie.com/HLo3p1.png
"Happiness is a smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

Doamne ajuta sa fie bine!
Kay, suntem alaturi de tine!

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Nu mai are nimeni nici o veste?


Fetele...eu am inceput -sa zic asa o campanie pe messenger ptr informarea cunoscutiilor.

Acesta este mesajul:

Un inger are nevoie de ajutor. Pentru Sonia (2 luni) orice clipa si mai ales orice suma cat de mica pot face diferenta intre viata si...chin. Haideti sa o ajutam. Pentru ea, putin de la noi inseamna enorm www.helpsonia.com . Ptr cei care nu cred ca povestea este reala gasiti mai multe informatii aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=102542&whichpage=1 . In acest moment (3 august, ora 12.52) micuta Sonia este in operatie la o clinica din Germania (medicii au acceptat sa o opereze chiar daca nu sunt toti banii stransi). Aceasta este una din cele 4 operatii pe care Sonia va trebui sa le suporte pana la varsta de 6-9 luni cand i se va reface inimioara. Haideti sa o ajutam pe Sonia sa poata trai!!!

Poate vreti sa-l dati mai departe si voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Si eu dau refresh in continuu! Ma pentru Soniuta!!
Multumim mult pentru vesti!
Sa vad daca stiu pe cineva cu nr de Orange

Anca de Manu
www.helpsonia.com" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia
asa cresc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Mesaj Oana:"A iesit.Totul a mers bine,are saturatii 90...Acum vine chirurgul,pe urma intru la ea".

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

I-am scris acum 1 minut,nu ma asteptam sa raspunda asa repede

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

uff...ce ma bucur!!! pentru moment putem rasufla usurate. numai de-ar fi bine si in continuare..!!!

Elena si Antonia (3 mai 2007)

Varsta Antoniei
poze cu Antonia

www.helpsonia.com

Mergi la inceput