Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 67

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Kay doamne ajuta ingerasul tau are forta vra sa traiasca LUPTA SONIA!!!!!
Fug sa fac pagina cand e gata o sa pun adresa aici.

Elena fericita Mamica a Alexandrei(2000)Giulia(2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Cu permisiunea Oanei am facut o comunitate pe orkut mesajul meu a fost trimes prin prietenii mei brazilieni si romani la peste 60 de milioane de persoane sigur o sa se gaseasca persoane care vor ajuta.Participati si voi www.orkut.com/Community.aspx?cmm=36920522" target="_blank">Ajudem a pequena Sonia!!!! va pup si sper sa se stranga cat de repede suma necesara micutei comori,saptamana viitoare am sa trimet si eu niste banuti.
Multa sanatate!!

Elena fericita Mamica a Alexandrei(2000)Giulia(2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Doamne ajuta! Azi incepe Postul Adormirii Maicii Domnului. Maicuta Domnului sa o aiba in paza!

Poze cu Alexia
http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyzv23/my_photos

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:



mayaione, pe site lipseste swift-ul bancar obligatoriu pt transferurile in conturile in valute: BRDEROBU



alina85, multumim pt atentionare, site-ul este in constructie, timpul liber al mamicii care-l face este mai mult decat limitat, ne straduim sa facem ce putem. iti multumim si mai mult daca va puteti implica si tu si sotul tau cu banner-ele acelea. nu ma pricep la internet si la modalitatile de raspandire/reclama, dar orice ajutor este binevenit. multumim inca o data!

sibylle, ce bine ca exista acum si cont pay-pal! super! erau mai multe fete din occident care asta asteptau! poti posta un raspuns cert cu privire la donatiile in usd? daca merge cu acea conversie automata?



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Donati pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

Putem lasa si noi mesaje pe blog?
Nu ma pricep - dar daca se poate as posta un mesaj si acolo...

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Florina, fericita de Teodora(27.06.07) siTudor(5 ani)
Teodora, capsunica mea iubita
www.onetruemedia.com/shared?p=2ec9af00903bd34b9e16cb&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a crescut baietelul meu, Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Doamne, ma bucur ca Sonia este bine, in sfarsit. Mi-a stat inima in loc cand am vazut primele cuvinte ale Oanei,in care zicea de noaptea de cosmar.
Oana, iti doresc putere multa, multa ,iar Sosonicai multa sanatate. O sa treaca ea peste toate astea, ai sa vezi, e o fetita puterinca si a demostrat ca lupta, mica de ea, pentru viata.
Mai mult ca sigur, cred ca atunci cand va ajunge Dandusa in Romania, voi o sa fiti in Germania deja. Sa stii ca tot ce se aduna in Uk o sa fie la ea, si daca e un pic tardiv pentru operatia de acum, vor fi bine veniti pentru ce va fi mai tarziu. La fel, tot ce voi reusi sa strang eu in UK, va fi trimis prin Western Union in tara, pe numele tau.
Curaj mult, fetele mele dragi, o sa fie bine.
Doamne ajuta!

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:


cristina1974, ai putea afisa contul tau in GBP pt donatiile din UK? am intrebat-o ieri pe oana daca este de acord cu asta, mi-a scris sms ieri, la 12:32, ca este de acord, am rugat-o sa posteze ok-ul si aici. sper ca va avea timp...



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Donati pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Dianarus78, gand la gand cu bucurie... Chia ma gandeam si eu sa pun o intrebare in genul asta.
Sunt mai mult decat bucuroasa.
Deci contul este deschis la banca Barclays, Finchley Central Branch, London,sort code 20-95-61, account no. 50897949, account holder Mrs. Maria Cristina Lutac.
Va dau, daca vreti , si formatul IBAN, insa asta nu e necesar pentru tranzactiile in interiorul UK. Oricum, SWIFT-ul este BARCGB22,
IBAN: GB20BARC20956150897949.
Deja am trimis un PM lui Belle_vue din Bournemouth cu datele astea, pentru ca mi-a scris ca vrea sa ajute si ea la strangerea banutilor pentru Sosonelu' mititelu' frumuselu'.
Eu pe 8 august am sa pun pe forum exact ce s-a strans de la fetele din UK,dupa care voi scoate cash si il voi da Dandusei,pe 9 august. Mai departe, se va ocupa ea de restul, cand ajunge in Romania. Ea se intoarce pe 9 in tara.
Numai bine va doresc la toate, iar Oanei si Soniei, toata dragostea mea.

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

Am pus azi 20 E in contul Soniei .


ne rugam in continuare pt ea !


am trimis linkul ei la toti cunoscutii,sa dea pe la diverse firme.




www.helpsonia.com/" target="_blank">Povestea Soniei

Rugati-va pt Sonia




S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandutza07 spune:

buna KAY ma rog pt tine si pt ingerasul tau ,sunt noua pe acest site dar am citit totul despre ingerasul tau si sa fii mandra ca ai o fetita atat de frumoasa si sa stii ca e o mare luptatoare si vrea sa traiasca deaceea se lupta din toate puterile ei . Ma rog domnului sa-i dea sanatate si putere si sa fie cu ea in orice clipa .va pup dulce si sa auzim numai de bine

Mergi la inceput