Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bogalina spune:

nu am cuvinte sa descriu ceea ce simt,ma rog ca bunul Dumnezeu sa aiba grija de acest suflet nevinovat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamaElei spune:

Multa, multa sanatate micutei Sonia si multa putere lui Kay si familiei! Ma rog si sper din tot sufletul sa se faca bine puiuta!

Chris, multe pt tine ca esti o prietena atit de buna!



Rodica si PAULA AMELIA (02.09.04)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

sora celei mai bune prietene a nascut acum 4 ani un copilas cu tetralogie fallot nevazuta la nici o ecografie.Acel copilas avea insa multiple alte malformatii si nu a supravietuit, era muuuult mai complexa situatia.
n-as blama ecografistul...eu cred ca greseli se intampla absolut peste tot...


kay, ma rog pentru micuta Sonia.
Sa dea Dumnezeu sa se recupereze rapid.
Nu pierde speranta!!!


Doamne ajuta!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Multa sanatate micutei Sonia!
Ne rugam pentru ea si pentru Kay.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paflo spune:

Chris, te rog da-i si nr meu de telefon lui Kay: 0740838650. Daca o pot ajuta cu ceva cand vor veni in Cluj...Ne rugam si noi ptr micuta Sosonica. Sa treaca cu bine prin incercarea asta.
Florina

Florina R.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Suntem aici pentru ca vrem sa facem ceva pentru voi si micuta Sonia, pentru ca aceasta incercare sa treaca mai usor.
Mi-e greu sa imi gasesc cuvintele sa spun ce trebuie dar imi doresc din tot sufletul ca aces cosmar sa se termine cu bine pentru Sosonica.
pentru sanatatea Soniei si pentru ca mamica ei sa fie puternica pentru ea.




Mami de Razvan(07 martie 2004)
Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Am primit mesaj de la Kay:Nu se poate face nimic la Cluj...Au mai descoperit o malformatie si nu exista operatie de corectare totala.Ar avea sperante de viata pana la 20 ani,dependenta de medicatie care nu exista in Romania,imposibil de adaptat in societate.Toata lumea ii gaseste cate o malformatie...

Kay,suntem alaturi de voi...nu mai am cuvinte!...

Album foto | Slideshow | Clip Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Chris eu mi-am mai bagat nasul pe la voi pe la odisee si cam stiu ce s-a intamplat cu kay si cu Soniuta. Un copil nu e o capsuna sa vezi ca azi are o malformatie aici, maine alta in alta parte... Nu ar putea totusi kay sa mearga cu cea mika direct la Boston? sau macar undeva in Europa?

Multa sanantate Sosonicai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Papadie,am inteles ca nu e transportabila...Ma doare sufletul tot mai rau,pe zi ce trece!...

Album foto | Slideshow | Clip Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

am aflat de kay si sonia citind forumul fetelor din cluj...am inceput sa citesc apoi aici cu speranta in suflet ca pana la sfarsitul mesajelor voi afla lucruri bune...dupa ultimul mesaj mi-au dat lacrimile si nu mai pot gandi limpede. nici nu mai stiu ce sa spun, mi se pare ca orice cuvant e de prisos si ma doare ca nu pot ajuta sub nicio forma. stiu ca speranta moare ultima si imi doresc ca farama de speranta care existe sa existe pana la capat si sa se poata face ceva pentru sufletul acela mic si frumos. ma alatur si eu tuturor celor care se roaga pentru sonia si mama ei. altceva nu stiu ce sa fac acum...chiar mi se opresc cuvintele si sufletul mi-e gol
Doamne asculta-ne rugile

adriana &
Bianca si Tudor
(03.11.2004)

Mergi la inceput