Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Trunchi arterial comun tip 4...acesta e ultimul diagnostic al Soniei...Momentan e stabila,maiine implineste 3 saptamani si nu va fi operata la Targu-mures ,ci in America,atunci cand va fi transportabila...S-a nascut cu 2,200Kg si acum are 2,900...dar aceasta nu e greutatea reala pt ca Sonia retine prea multa apa.Mananca doar 25ml la o masa,(pana ieri papa 15 ),e micuta tare...si Kay spune ca seamana cu tati!...Peste cateva minute incepe ziua mea...inutil sa spun ce-mi doresc!...Si cum sper ca D-zeu sa se uite putin mai mult in sufletul meu...

Album foto | Slideshow | Clip Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:


LA MULTI ANI CHRIS !

sa te auda dumnezeu si sa ti se implineasca toate dorintele.

ma gindeam ca poate ar fi bine de deschis un subiect despre sonia la umanitare...ce zici? mai ales daca o sa trebuiasca sa vina in sua...stie in ce stat? cu atitea fete din sua, poate ne mobilizam sa o ajutam sa ajunga aici

sanatate multa soniei si putere parintilor

"The most beautiful thing in life is LIFE itself !" http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Doamne ,incep ziua mea cu o rugaciune pt Sonia...sa-i fie bine,sa nu mai sufere!Nici ea,nici mama ei!...

Album foto | Slideshow | Clip Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Multumesc Uta!I-am propus asta lui Kay,acum cateva zile...E inca dezorientata si nu stie...Dar am sa fiu in continuare alaturi de ea si daca va fi nevoie,o sa scriu la umanitare...Ai o inima buna!iti multumesc ca te-ai gandit si tu la asta...Kay e foarte trista;a reusit sa se conecteze la net prin telefon si a citit unele postari....

Album foto | Slideshow | Clip Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Doamne da-i putere Soniei si lui Kay sa poata trece cat mai bine peste toate obstacolele! Oare de ce trebuie sa sufere atat acest suflet mic si nevinovat? De fiecare data cand ma uit la Stefy ii multumesc lui D-zeu ca e sanatos si ma rog sa ii ajute Soniei, sa se faca bine. Eu ma gandesc ca o fi avand D-zeu vreun plan cu ea, va creste mare si va ajuta multi oameni, ca alfel la cat e de bolnavioara si la cate probleme a avut mamica ei cu tensiunea, poate ca se stingea inca din burtica. Dar D-zeu vrea sa o faca bine, sa poata ajuta si ea la randul ei alti oameni. Eu asa cred!

diana de IANIS STEFAN 14 mai 2007
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Dumnezeu sa o intareasca pe Kay si sa-i dea sanatate micutei Sonia!



Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
http://good-times.webshots.com/photo/2170741900096653195HHMfnq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Si eu intru cu nerabdare sa vad daca Chris ne mai aduce vesti.
Kay, daca citesti postarile de aici, sa stii ca eu ma rog sa ai putere sa lupti pentru Sosonica mititica pana cand se va face bine si te va bucura asa cum meriti. Eu cred ca operatia in SUA e o alegere buna si sper ca Sonia sa poata sa fie transportabila cat mai repede. Daca fetele de pe DC pot sa te ajute, Kay te rog sa ne spui cum. Toata lumea este alaturi de tine si de Sosonica si asteapta vesti bune despre voi.

Anca si Andrei Cristian (28.05.2007)
burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

fetelor dragi!nu am vesti,deocamdata!Lui Kay ii intra casuta vocala azi!Sper ca e totul bine!...Am primit mesaj azi-dimineata,dar nu era relevant,privind situatia Soniei!Daca era ceva de rau ori de bine,ma anunta!...Ma gandesc la Sonia de cate ori imi strang copiii in brate...Nu se poate sa nu-i fie bine pana la urma!...

Album foto | Slideshow | Clip Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

multumim chris ca ne tii la curent, ca si celelalte fete am intrat de citeva ori azi doar ca sa vad daca ai mai scris tu ceva

mai intreab-o pe kay daca e de acord cu un subiect la umanitare...

abia astept o veste buna

"The most beautiful thing in life is LIFE itself !" http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

chris, cum se simte Sonia? ce bine ca pleaca in america!

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)
varsta bb

Mergi la inceput