Un ajutor pentru SONIA

Raspunsuri - Pagina 110

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxa_r spune:

Buna!
Ma bucur tare ca e bine micuta, citesc forumul in fiecare zi sa vad intodeauna cum mai sunteti
Noi, din pacate trebuie sa venim la Muenchen vineri(a intervenit si la noi ceeva in tratamentul fetitei) si suntem din arad
Daca pot sa-ti aduc ceva de aici spune-mi te rog.
Va pupam si multa multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Am vazut pozele...,m-am indragostit...,este superba...,cu babetica si cu pernuta aia din blanita...,si ochisorii ca doua masline maaaari...,o maninci nu alta...

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

offff, am uitat dandusica.... da-mi doua peste cap ! in seara asta ti-l trimit ! na ca mi-am facut un semn pe mana !!!


oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valipop spune:

Oana v-am urmarit povestea de la inceput si m-am gandit la voi in fiecare zi. Soso e minunata, numai privind-o stii ca nu are cum sa fie altfel decat bine. Iar tu esti o mamica jos palaria.Acum ca suge suzi si mai bea si bibe, oare nu poti sa ii dai si tu titi? Cred ca si tu iti doresti sa o pui la san, sa-i simti tu gurita ei mica cum bea laptic. Sper ca nu te superi ca te-am intrebat.
Multa sanatate si numai de bine sa auzim.

poze
poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

daca o pun la san exista 2 repercusiuni :
1. probabil se va sufoca,data fiind diferenta intre capul ei si sanul meu :)
2. o sa consume si ultimele 2kg415 grame pe care le are. 5 min de pus la san inseamna efort mai mare decat ar putea ea sa faca in 3 zile !!! ea oboseste dupa 12 ml de bibe...

daaaar, incet-incet , poate, o sa pape sio de la san. dar ma indoiesc !!!

oana si Sosonica Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.


rosioara

100.000 USD pt a salva viata Sosonicii cont RON : RO59RNCB0318088189010001!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Oana,
nu-i bai...,la cite ai pe cap...,normal ca ai uitat...Zilele astea am inceput un curs si sint foarte ocupata...,mi-am zis ca te sun sa te intreb de CNP,dar am zis si am uitat...,deci se intimpa...Cind poti mi-l trimiti si merg sa vorbesc.Puuupam tare

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Pupici la Sosonica frumusica si la mamica ei dulce si puternica
Ma bucur ca sunteti bine si ca ii place plimbata
Sa auzim nummai de bine

de Dominic 15.05.2007
BOTEZ


www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacarm2002 spune:

Sosonica are o privire de te topeste chiar prin poza. Pe zi ce trece se face mai frumoasa.
Ma bucur ca mananca laptik de la mamica ei ce o iubeste atat de mult.
Stii, kay, nu stiam ca un bebe depune asa mult efort la san.
Pupici si nu uita ca ne gandim mereu la tine si comoara ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Tot citesc si eu de ceva timp povestea vostra trista,dar acum foarte fericita,sunt alaturi de voi (chiar daca am fost din umbra) imi plange sufletul gandindu-ma prin cate ai trecut si cat de greu poate sa-ti fie,dar Bunul Dumnezeu te va ajuta sa invingi.
Soso e o scumpa,am vazut pozele si filmuletul.Multa sanatate si sa luati bine in greutate si repede ca sa va puteti intoarce acasa,sa va bucurati una de alta la voi acasa si nu printre straini.
Saptamana asta voi pune si eu niste bani in cont la BCR,trebuia sa-i pun astazi (am achitat creditul) dar am uitat contul acasa,asa ca o sa-mi iau piticul si o sa mergem sa o facem cat de curand.
Va transmit toate gandurile mele cele mai bune si sunt si eu cu sufletul alaturi de voi.

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kittypisy spune:

Kay fi tare!!!....tre sa ai incredere in Dumnezeu...baietelul meu sa nascut prematur in sapt 36 si cantarea 2150 g avea o infectie greutatea prea mica a trebuit sa raman 2 sapt in spital pt supraveghere....tratamente.....era un pui asa mic si plin de perfuzii...nu mai avea nici vene pt perfuzii....intr-o zi ia pus o perfuzie in vena din cap eram acolo...nu am rezistat la plansetele micutului si am lesinat si din ziua aceea mi-a dat putere singura ..m-am incurajat ca totu o sa fie bine si incurand putem pleca acasa....ma rugam in fiecare secunda pt el...mereu ii zambeam si ii cantam....nu trebuie sa-i arati tristetea....tre sa fi puternica astfel ii dai si ei putere sa lupte....si in final ve-ti fi doua invingatoare.am inteles bine ca in münchen va fi operatia?....eu locuiesc in düsseldorf la 400 de km de münchen...pe langa partea finaciara...cu ce te-as mai putea ajuta.....pt doctorul care te-a supravegheat de-a lungul sarcinii mare rusine....medici ca el ar trebui dati in judecata....sa li se ia liceenta de medici nu o merita.....pupici dulcici pt sonia din partea mea si a baietelului meu si haideti cat mai repede aici, la operatie,sa dea Bunul Dumnezeu sa treceti cu bine peste toate relele care sunt pe paman ca alex(bebe meu) abia asteapta sa vina o noua prietena la el

Mergi la inceput