despre mine

despre mine | Autor: athy

Link direct la acest mesaj

buna ziua fetelor va multumesc pentru raspunsuri.Eu sunt din bucuresti si am 35 de ani...calvarul vietii mele a inceput cu 6 ani in urma (pana atunci perfect sanatoasa)au inceput deregrarile de mestra dupa care am urmat diverse tratamente la diversi medici renumiti Dupa 2 ani mi sa pus diagnosticul de amenorre secundara ,insuficienta ovariana ciclu indus cu tratament .Dupa alte investigatii sinechie uterina rezolvata spunand ca a trecut calvarul ...iar alte tratamente ajung la DR MARINESCU tratamente si iar tratamente cicluri anovulatorii si dupa 4 ani de zile tot tratamente ...problema este ca rabdare am dar varsta nu este asa mica asa ca am hotarat sa-l schimb concluzia fiind mult timp pierdut si faptul ca nu se acorda o mai multa atentie in cazurile mai grave si administrarea de tratamente foarte slabe pt ovulatie (mentionez ca eu iau urm tratament cycloproginova si cand ajung la el(dr Marinescu) si ii spun sa-mi dea un trat mai puernic rapunsul vine cu nonsalanta mai incerci cu ovamit deci cam asa au stat lucrurile.Va multumesc ca mi-ati acordat timp si va doresc multa sanatate si bebei frumosi si sanatosi