Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 37

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daria76 spune:

Ella, vezi ca la subiectul FIV este cineva care dneaza un pen de gonal de 900.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela.c spune:

Eu am un tub de Garmastan din care am folosit o singura data. Daca are cineva nevoie de el il donez impreuna cu un set de tampoane de san.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamiy spune:

Donez Ferrum Hausmann nou, valabilitate 07/2013.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghiocela13 spune:

Buna ziua!
Donez 70 pastile de Tamoxifen valabile pana in aprilie 2012 si o folie de Femicur valabila pana in 2014.

Ghiocela - mami de Irina Maria (15.10.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreiutasg spune:

salutare!!!

donez 1 tub de Garmastan folosit 2-3ori - valabil 01.2013
si 19 comprimate(din 20 cate are 1 cutie) de Gynipral (sulfat de hexoprenalina) 0,5mg - valabil 10.2013


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am de donat 3 cutii de COLOSPASMIN .
Astea sunt bune ptr sindrom de colon iritabil in forma sa primara; iritarea colonului asociata cu leziuni organice ale tractului gastrointestinal de exemplu: diverticuloza sau diverticulita colonului, enterite regionale, boli ale vezicii biliare si ale cailor biliare, ulcer peptic, dizenterie si inflamarea tractului digestiv. sunt valabile pana la 11/'14.poate are cineva nevoie.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

o vecina are 5 pungi de 500ml glucoza 5%-le doneaza

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

buna dodo eu as avea nevoie de glucoza, pt ca ii indulcesc ceaiul lui david cu glucoza..eu luam praf de la farmacie pana acum dar in spital imi puneau dintrala lichid...si am vazut ca il bea si pe ala...daca mai e valabil si vrei sa-mi dai mie glucoza m-as bucura pt ca si pe asta de la farmacie dam 2.5 lei suta de grame...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

davimih..imi pare rau...azi am vazut mesajul tau...am intrebat de glucoza pe vecina si le-a dat..

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!
Razbunarea cea mai cruda este cand dusmanul tau e silit a recunoaste ca esti bun si dansu-i rau.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns davimih spune:

Nu e nimic dodo-pui...nu e ceva vital si chiar imposibil de procurat...ne descurcam noi

Mergi la inceput