Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariutza_mea spune:

humana Ar,11 cutii- Tango

mai este valabil?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionik spune:

mariutza,nu stiu daca mai e valabil,insa acest tip de lapte este unul de tip medicamentos,anti-reflux,deci nu e un lapte praf oarecare...
este pt copii cu ceva prbl....eu asa stiu,nu te supara ca iti zic.
sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_matee spune:

Buna, vroiam sa impartasesc ceva cu voi….am gasit un site foarte tare, primesti invitatii la diferite sondaje de opinie, raspunzi la chestionare si primesti diferite premii. Este pe bune, eu am primit acasa ce am comandat, fara niciun efort din partea mea…daca sunteti interesati nu ezitati sa intrebati:P

O zi buna la toata lumea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
am si eu de dat 2 sticlute de vignatol si una de ferrum haussman, expira in 2011 resp 2012. -mariutza_mea

Daca mai este valabil le-as dori eu



Blogul www.bogdan-andrei-speranta-moare-ultima.blogspot.com/" target="_blank">Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdan,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am de donat
17 tablete de maltofer fol
22 tablete utrogestan
17 tablete gynipral

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


SA II DAM VIATA ALINEI!!!!!!!!

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT!!

VIATA PENTRU ALEXANDRA!!!

ALEX ARE NEVOIE DE 3000 DE EURO PANA PE 31 IANUARIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

Salut,
Am de dat niste medicamente specifice pt perioada sarcinii, gynipral, cred ca si papaverina, utrogestan.Gynipralul este sub forma injectabila, se face doar sub supraveghere medicala, intraspitalicesc.
Va pup, bye.

Mami de Anastasia Marina(14 08 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

si eu am o cutie si jumatate de gynipral, pastile.

Mami de fetita si de baietel

Noi, 2 minuni:

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=1" target="_blank">es1.jpg

www.supereva.ro/vedetesupereva/folderview.asp?folder=My%20life&page=2" target="_blank">es2.jpg


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrutza spune:

Am si eu trei cutii Infacol, doua sunt sigilate, unul a fost doar inceput, sunt foarte bune pentru colici, al meu n-a prea avut si de aceea am ramas cu ele.
Daca va trebuie, va rog sa imi trimiteti PM, e posibil sa intru mai rar pe forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Neli_ra spune:

--------------------------------------------------------------------------------

Salutare fetele,
Puteti sa aflati pe unde as putea sa fac rost - chiar si contracost- de oxitocina,(nu se mai gaseste in farmacii) dar la pretul pietei, era ~ 1 leu fiola, am gasit , dar la suprapret pe net, 10 lei fiola si n-am de gand sa sporesc afacerile speculantilor si bisnitarilor,imi trebuie pt tamponari in nari inainte de muls, stimuleaza bine lactatia si curgerea laptelui,am tot dat sfoara in tara si am intrebat, dar inca nu am primit niciun raspuns.
Sar'na mult pt tot,va pupam , noapte buna !


Mami de Anastasia Marina(14 08 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda_lili spune:

Citat:
citat din mesajul lui andra_matee

Buna, vroiam sa impartasesc ceva cu voi….am gasit un site foarte tare, primesti invitatii la diferite sondaje de opinie, raspunzi la chestionare si primesti diferite premii. Este pe bune, eu am primit acasa ce am comandat, fara niciun efort din partea mea…daca sunteti interesati nu ezitati sa intrebati:P

O zi buna la toata lumea
Poti sami spui si mie despre ce e vorba?

Mergi la inceput