Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oliviutza spune:

Am 2 cutii intregi de Rovamicina (spiramicina) 3000 - eu le-am luat pt toxoplasmoza in sarcina.
Mai am vreo 20 de pastile de Elevit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oliviutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui oliviutza

Am 2 cutii intregi de Rovamicina (spiramicina) 3000 - eu le-am luat pt toxoplasmoza in sarcina.
Mai am vreo 20 de pastile de Elevit.




Elevitul s-a dat, mai e Rovamicina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Am gasit prin casa ramase de cand faceam tratament o cutie jumate de UTROGESTAN (45 capsule)
Daca are nevoie de ele cineva, sa ma contacteze pe PM, au termen de garantie pana in mai 2009.

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khrisu spune:

Am nevoie pentru fetita mea de 5 luni de gluconolactat de calciu si magneziu fiole. Caut prin farmacii degeaba ca nu se mai fabrica. Cine ma poate ajutasa-mi trimita va rog un PM. Multumesc

KHRISU mamik de baietel si fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

Citat:
citat din mesajul lui khrisu

Am nevoie pentru fetita mea de 5 luni de gluconolactat de calciu si magneziu fiole. Caut prin farmacii degeaba ca nu se mai fabrica. Cine ma poate ajutasa-mi trimita va rog un PM. Multumesc

KHRISU mamik de baietel si fetita

Nu se mai fabrica. Poti sa-i faci gluconat de calciu si sa-i dai magneziu separat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adria240 spune:

As avea si eu nevoie de unele din medicamentele afisate pe prima pagina mai exact de Sortis si Eurespal oferite de axxxa, am incercat sa scriu PM dar nu se accepta. Stie cineva alta modalitate de a incerca sa contactez persoana care le doneaza?

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

adria:cred ca trebuie sa ai 10 mesaje ca sa poti folosi pm-ul.ii scriu eu.didi:facut modificarimamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

am 20 de pastile utrogestan care expira in iunie 2009 si le donez cu placere

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankaa spune:

Ma inscriu si eu cu 3 cutii de Eurespal si 1 Debridat..O singura problema:se trimit undeva sau astept pana ar cineva nevoie si le trimit direct persoanei???

anka, fericita de Florin Alexandru(23.06.07)
POZE
FILMULETE 4luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

donez si eu : o cutie si jumate papaverina, un flacon Dopegyt ( lipsesc 2 pastilute), nospa injectii

Mami de fetita si de baietel 39 +

Mergi la inceput