Donatii medicamente

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pintilei spune:

buna ziua
nu am mai avut tipt sa intru pe fourum (mi sau intamplat si mie multe)sunt cumnata lui geanina 1982 ,este internata in spital nu mai poate duce mult sarcina ii fac injectii ca sa se dezvolte plamanii la bebei au 1kg 450g si 1kg 400g va rog din suflet daca mai are cineva gravibinon sa o ajutati nu mai are uter unde se mari sarcina iar bebei nu sunt dezvoltati total iau pus si perfuzii ,sunt terminati amandoi si orice fel de alt ajutor stau cu chirie si nu au reusit sa stranga nici un ban ,hainute ,patur ,carucior ,pampersi orice e de mare ajutor da cel mai importang gravibinonu cu ajutoru lui dumnezeu speram sa mai duca sarcina macar 2 saptamani sa se dezvolte si plamanii cu ajutorul injectiilor .
va multumesc de intelegere am sa verifin in fiecare zi de acum
sanatate la copii si la parintio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Mi-au ramas cateva cutii de Utrogestan si No-Spa. Daca are cineva nevoie de ele, astept PM.


Diana, mami de Andrei (23.06.2008) si Iulia (15.07.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Am dat toate cutiile .


Diana, mami de Andrei (23.06.2008) si Iulia (15.07.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaMT spune:

cine are nevoie de lapte praf Pregomin (milupa).. am o cutie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angela1975 spune:

buna

vreau sa va spun ca sunt putin dezamagita de o pers. care a dat anunt ... i-am trimis e-mail in leg. cu medicamentele si vreau sa va zic ca nu s-a deranjat sa-mi trimita un raspuns scurt in care sa-mi zica ca nu mai este valabil anuntul ... sau orice altceva ... de ce oare mai da anunt daca nu raspunde ... cat iti ia sa scrii doua cuvinte ... din respect fata de mine si de ceilalti eu raspund tuturor ... asa mi se pare normal.

Acelasi lucru mi s-a intamplat si la mica publicitate ... o singura pers. a raspuns ... vreo 2-3 NU.

Angy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

angela:imi pare rau ca nu ai primit raspuns.poate persoana respectiva nu a intrat pe forum.sa speram ca iti va raspunde,desi si eu am patit asa,de aceea am si sters acele medicamente.eventual spune-mi despre care medicamente este vorba, ca sa le stergem de pe listuta.mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kopanel spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

donez 6 CUTII UTROGESTAN valabile pana in mai 2009. PREFERABIL IN TIMISOARA SAU IMPREJURIMI!!

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

mami si bubulina IASMINA ALYSSA 31.10.2007



In caz ca mai e valabila donatia, eu doresc sa intru in posesia lor,am nevoie de ele.Multumesc mult, Raluca_traistaru@yahoo.com , sunt din dr tr severin

Kopanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kopanel spune:

revin cu modificare, adresa mea de mail este raluca_traistaru@yahoo.com

Kopanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi spune:

kopanel, daca nu reusesti, da-mi pm sa vorbim cum iti trimit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kopanel spune:

Citat:
citat din mesajul lui didi

kopanel, daca nu reusesti, da-mi pm sa vorbim cum iti trimit.

didi si cata
http://picasaweb.google.com/DiasiCata

iti scriu la pm , asa cum m-ai sfatuit, sper sa poti primi ceea ce iti scriu.Deci , daca ramane valabila oferta , eu sunt inca dispusa sa o primesc.Multumesc mult , sa dea DD sa vina bb curand , poate reusesc sa-mi mai vindec durerea din suflet dupa moartea lui bb David acum 2 ani si pierderea sarcinii de anul trecut.Am incercat la pm , dar imi spune ca didi nu poate primi mesaje private.

Kopanel

Mergi la inceput