FIV in Ungaria 17

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Ciao fetelor! am avut un examen sambata si de aceea nu am mai intrat sa va salut!
Andicu- imi place cum numeri zilele, sa fie nastere usoara si bebelul sanatos!daca mi permiti un sfat, ai grija cum il inveti, caleste l de mic ca sa nu ai probleme cu el cu sanatatea;cineva imi spunea odata ca un copil mic este ca si o masina noua, conteaza f. mult cum ii faci rodajul!eu l am cocolosit pe baiatul meu prea mult, din toate punctele de vedere si nu a fost si nu este bine deloc!
Magda- cred ca dna dr. stie ce face, nu cred ca sta mai mult de cateva zile,dar totusi te sfatuiesc sa o rogi pe Mirelus sa se intereseze cat are concediu;
Pussi- cele mai bune pt. greturi sunt lamaiele si portocalele, incearca si cu asa pt. ca ceva, ceva trebuie sa ti ramana in burtica si pentriu tine si pentru bebei!
Pis- noroc,noroc cat mai mult sa ai de data aceasta!

In asteptarea unui

daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

legaturoooooo, andicuma faceti sa rosesc cu atatea complimente
andicumersi! TT il fac prin 25-26 iunie! Acum le-am facut cele uzuale + toxo, Cmv...etc! Sper sa fie bune!!
magduta10
amulisbine ai revenit! nu stiu sa-ti raspund. Eu am fost la Szeged!
dariaioanaxx beau cate 4-6 portocale si cate 3 lamai /ziImi fac bine!Oricum sper sa nu mai am mult!
tia, adacaunde sunteti???
Pis
va pupam



PUSSI 13+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

am si eu o intrebare pt. fetele care au facut stimulare cu gonal f pen: e normal ca atunci cand termini cele 3 doze date pt. primele 3 zile de stimulare (ca in cazul meu), sa ramana un spatiu liber de la piston si pana la varful penului? eu am primit cate 150 ui pe zi pt. primele 3 zile, urmand ca in ziua a 4-a sa merg la eco. de fiecare data am incarcat cu 150ui si eu cred ca am facut bine injectia pt. ca se auzeau 4 clicuri cand apasam, deci 4x37,5 ui, nu? acum, cand am terminat dozele, se mai vede o zona libera care nu stiu daca e aer sau gonal. sper sa imi poata raspunde cineva pt. ca voi sta ca pe jar pana maine cand e intalnirea cu zadori.multumesc si pt. toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by Chiara

am si eu o intrebare pt. fetele care au facut stimulare cu gonal f pen: e normal ca atunci cand termini cele 3 doze date pt. primele 3 zile de stimulare (ca in cazul meu), sa ramana un spatiu liber de la piston si pana la varful penului? eu am primit cate 150 ui pe zi pt. primele 3 zile, urmand ca in ziua a 4-a sa merg la eco. de fiecare data am incarcat cu 150ui si eu cred ca am facut bine injectia pt. ca se auzeau 4 clicuri cand apasam, deci 4x37,5 ui, nu? acum, cand am terminat dozele, se mai vede o zona libera care nu stiu daca e aer sau gonal. sper sa imi poata raspunde cineva pt. ca voi sta ca pe jar pana maine cand e intalnirea cu zadori.multumesc si pt. toate fetele.



da, ramane o zona libera! Daca ai folosit corect penul acum dupa ce ai injectat 450 UI mai poti sa tragi doar pana la 37.5 si daca injectezi in aer curg cava picaturi...fff putin!



PUSSI 13+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

sunt bune analizele



PUSSI 13+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturilorrr ma bucur ca's bune..va pupez..
Chaira,Pis sunt aci cu pumnii stransi!!
Zoriiiiiiiiiiiiii te vaz..te vaz

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Pussi ma bucur ca suntei bien si analizele au iesit bien
Daria pai cind am sunt pt clamydia al receptie , stiau ca ma programare pt dr-ta in z3 pt ca mi-au spus sa revin atuncea pt rezultat, cind imi fac programarea.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

pussi, multumesc pt. raspuns, m-am mai linistit. ma bucur tare mult ca au iesit analizele bine.
liana, multumesc pt. urari, sper sa raspund bine la tratament, pana acum nu am facut gonal ci fostimon si, mai ales, nu am facu inhibitorul (suprefactul) pe toata perioada stimularii. sper ca de data asta sa avem noroc.
doresc fetelor care asteapta rezultatul de sange si celor aflate in tratament ceea ce imi doresc si mie!
nusy, ce mai faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

legaturooooooo, magduta is fericita ca n-am infectie urinara si ca glicemia e in limite normale....imi era asa de frica ca ma baga iar la perfuzii la cat am
chiarala mine gonalul+suprefact pe toatta durata stimularii au fost cele norocoase!



PUSSI 13+ din care unul

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Pussi sunt aici , intru va citesc si fug repede la Daria, saptamana trecuta am fost la Tm la dr, a avut putina febra si am vrut sa vad de la ce a facut.Acum suntem bine. Ma bucur ca sunt bine puiutii tai .Va pupam
Magduta si noi te pupam , sper ca te-a convins Daria ca trtebuie sa mergi la Szeged ????
Piss multa bafta ,
Liana, Mi-ka, Crinuta, Irlandeza
Maine merg la Szeged la clinica, la ora 14 sunteti careva pe acolo??

Tia si Daria
Poze http://pg.photos.yahoo.com/ph/doreltia/my_photos

Mergi la inceput