Copilasi din 2002 (34)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Katty, m-au amuzat tare pozele tale, mai ales cel cu fluierul si cel cu tati Bogdan nu spune nimic, doar ca nu-i place, dar asa e el, la orice lucru nou si care presupune ceva program

Nicoleta si noi simbata am fost la salina, doar ca Prahova. A fost frumos, am stat vreo 2 ore in salina, ne-a parut rau ca n-am luat minge, ca puteau sa se joace fotbal, exista un teren. Erau si ceva leagane, balansoare si tobogane. Dragut, doar ca ne-a stresat liftul la coborire


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

Doua Eme mititele au nevoie de ajutorul nostru:
1. Emma- 4,8 ani are nevoie de ajutor - salvati-o pe Emma
2. Sa ajutam la terapia pentru Ema - www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank"> Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

quote:
Originally posted by Karina
Nicoleta si noi simbata am fost la salina, doar ca Prahova. A fost frumos, am stat vreo 2 ore in salina, ne-a parut rau ca n-am luat minge, ca puteau sa se joace fotbal, exista un teren. Erau si ceva leagane, balansoare si tobogane. Dragut, doar ca ne-a stresat liftul la coborire
Karina + Bogdanel Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine Doua Eme mititele au nevoie de ajutorul nostru:1. Emma- 4,8 ani are nevoie de ajutor - salvati-o pe Emma2. Sa ajutam la terapia pentru Ema - www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank"> Ema
Karina care e programul la salina la Prahova - zile / ore?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Karina, aici se cobora cu autobuzul, cam 3-4 minute, ca nu era asa de abrupt.
Voi pune si poze, dar sa imi aduc aminte sa iau si aparatul sau macar cardul de memorie. Si sa am timp.
Speram sa mai ajungem si la anul care vine, poate scapam de probleme.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Am revenit cu detalii despre Inot.Instructoarea se numeste Amelia Stan-0721991220- sa spuna mamicile ca suna din partea Ralucai.Programul si pretul l-am scris mai sus.(pag. 7)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

Multumim pentru felicitari!
Asta e am "fotomodel".
Observ ca avem o multime de inotatori, care mai de care mai refractar la aceasta activitate. Felicitari Sanzi pentru un adevarat inotator.
Bine ati revenit Nicoleta.
Mari, petrecere buna la banchet si spor la invatat pentru licenta.

Va pupicesc


Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii

www.help-ema.puls-il.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Ema!

"Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Buna!
De ieri am doar fetita George e la tara la bunici, abia astepta sa mearga, si-a luat jucarii, haine si... a zis ca ii va fi dor de noi si de Gabi, dar "asta e!" Cred ca era satul sa stea cu mine, in functie de programul lui Gabi.
Fetele din Bucuresti, cred ca azi va fi greu pentru voi! Noi oricum preferam sa stam in casa, unde avem constant 21 grade, iar la tara sper si George sa inteleaga sa stea la umbra macar in gradina. Oricum va invidiez pe care care stati la mare!
Sa aveti o zi buna, sa rezistati caniculei!
Cornelia, am admirat "fotomodelul" din gashka de 2002!
va pup pe toate, cele bune!
Elena

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna mamici!
Cum va descurcati cu caldurile? Eu inca nu realizez, sa vedem dupa amiaza cand ies de aici. Am vorbit cu sotul si a zis ca e moarte afara!
Lucia, Karina, imi pare rau ca nu ati avut succes la inot cu copiii! Mai ales ca trebuie rabdare cu unii copii sau placerea de a inota trebuie sa vina de la el!
Elena, ce bine ca l-ai trimis pe George la tara, sa alerge, sa stea la aer!
Pupici!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

buna,
am noroc cu aerul conditionat din birou...dar moleseala tot persista...
acasa am racoare, Ema poate sa lucreze...iesim afara seara si dimineata.

va doresc zile...racoroase si multa sanatate

In revista aFEMEIA DE AZI 23-29.06.2007 a aparut un articol despre Ema.



www.help-ema.puls-il.ro
ajutati la terapia pt Ema
Mari, mami de Ema
http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/
bijuteriile printesei Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

http://new.photos.yahoo.com/copiii_din_2002/album/576460762373000345/photo/294928804431071222/114

Aici puteti vedea poze cu noi, in concediu, sper sa va placa.

Nicoleta

PS si la noi e cald... of, cand e frigul de pe lume, cand caldura...
Stefan face fata destul de bine caldurii, ca stam langa padure si nu e asa de cald... SI nici la mine la birou nu e cald. Dar cand ies, la 6, arde asfaltul asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Nicoleta, super pozele!!!! Ce loc de joaca frumos cel de lemn!!! Foarte pitoresc...Si in salina jos arata foarte bine!!! Sa stii ca m-ar tenta si pe mine daca nu ar fi timpul asa scurt...Unde e Praid? (in ce judetz?)


Lucia, nu renunta la inot...sa stii ca David nu a intrat in bazin cu mine in US (doar copii pana in 3 ani intrau cu parintii) si la prima sedinta a plans...Acum plange cand il scot din piscina!!!


Cornelia, da asa este, ai un fotomodel...De fapt toti copii nostrii de 2002 sunt frumos foc!!! haha


Elena, te mai odihnesti si tu acum!!! E tare bine cand mai ai bunici prin jur...si eu ma bucur de cateva ore de liniste cand il las cu ele...


Mari, ce face Ema 2 ore? Adica cum lucreaza? Nu ma pricep, dar nu e obositor?



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, D-ale lui David


Mergi la inceput