Dama de consumatie

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Rilbuc , iubitul meu face masaje nu doar femeilor cu fitze...ar trebui a fiu geloasa?

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

quote:
Originally posted by XIO

Rilbuc , iubitul meu face masaje nu doar femeilor cu fitze...ar trebui a fiu geloasa?

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos



e orb?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Originally posted by rilbuc1
Puneti-va si voi in locul lui si vedeti cum ati reactiona daca iubitul vostru ar face, sa zicem, masaje femeilor cu fitze. Si dupa masaj sa il scoata si la cina.



daca eu si prietenii me bodyguarzi l-am angaja maseur pentru femeile cu fitze... cred ca n-as reactiona nicicum.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Baieti, sunteti in dispozitie voyeurista azi?


Felicia
Poze cu noi si vacantele noastre

*****************************
Adevar > Autonomie > Identitate

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bruxinha spune:

Deci io cred ca ar trebui sa te lasi de meseria asta. Sa incerci una mai "onorabila" ca sa zic asa. Barbatilor - din cate stiu io - nu prea le place o partenera cu atare ocupatie. Decat alora care-s pesti si-s interesati direct.

Acuma, de tine depinde. S-ar putea sa castigi mai bine, intradevar, decat daca ai schimba scutecul unui bolnav. Da'n cazu' asta ... daca mai astepti flori si respect... asteapta tu mult si bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

quote:
Originally posted by Elise


Nu stiu ce-as face in locul tau: probabil as incerca sa "cotesc" spre o cale mai sigura - sa fac ceva studii sau macar sa ma angajez intr-un domeniu in care sa pot sa castig si cind nu vor mai fi foarte tinara.
Iar "alesul"... o sa apara el.
Dar cred ca deja stii ca nu e bine sa stai pe banii lui.

In rest, ce sa zic: daca tu spui ca NU faci compromisuri, tu esti acolo si stii cel mai bine, n-are nimeni cum sa te contrazica. Pe de alta parte, asteapta-te ca parerea generala despre damele de consumatie sa fie indoielnica.

Elise & BBLisa



Sunt de acord cu Elise. Ramai dar incearca sa urci mai sus pe baza unor studii eventual, esti ft tanara , acum e momentul. Nu te lasa prada unui drum care ti s-ar parea mai usor, sa fii la mana unui barbat si apoi peste 10 ani sa plangi ca te-a parasit.
Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Da sigur..sa plece toate fetele tinere la munca serioasa si la cluburi sa angajeze pensionare...nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

quote:
Originally posted by Guestus

Cred ca joxy a pus o intrebare buna ....trebuie sa fii sexy nene sa penetrezi in mediul asta. esti sau nu? ca daca nu esti...o sa ai viata scurta in domeniu...si arzi gazu de pomana....ca o concluzie trebuie sa vedem o poza sa ne dam cu parerea.

[b]






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bruxinha spune:

quote:
Originally posted by Guestus

Da sigur..sa plece toate fetele tinere la munca serioasa si la cluburi sa angajeze pensionare...nu?



pai pensionarele chiar ar fi "de companie" ca putini ar fi aceia care le-ar propune una, alta. De cina ziceam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

Mai sa fie, ca multi barbatzi avem pe subiectul asta . Deci sunteti prin zona baieti, doar momentele in care ne onorati cu parerea sunt ... rare .

Tania sunt putini barbati care sa accepte chiar si ceea ce descrii tu, pentru partenera lor. Sau care macar, chiar daca nu accepta sa stie cum sa formuleze cererea in asa fel incat sa raspunzi cu tot sufletul unei cerinte pe care tu o consideri justificata. Cred ca nu ti-a spus "draga mea, te iubesc si ma doare cand stiu ca alti barbati te cuprind cu priviri flamande si esti supusa la atatea tentatzii. as vrea sa renunti la asta si sa nu mai mai faci sa sufar". Ci ... .

Nu cred ca mai merge sa te intorci la el cu tinicheaua dupa gat dupa cum au spus fetele. Gandeste-te bine cat timp vrei sa faci asta. Strange niste bani si apuca-te de altceva (in IT sau RO). Nu fa doar bani ci investeste in tine. In ceva care sa-ti ramana.

Asta daca poti renunta la niste bani frumosi care se fac usor. Daca nu ... pregateste-te sa afli ca damele de consumatie sunt privite cu suspiciune (k sa ma exprim elegant) este tot. Si nu te baza foarte mult pe speranta ca intr-o zi va aparea un fat-frumos care cauta un suflet cald si isi da seama cat de speciala esti tu. Cred ca asta viseaza 90% dintre toate fetele de care sunt pline barurile.



Never say NEVER.

Mergi la inceput