Dama de consumatie

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca74 spune:

quote:
Originally posted by oprescuflore

Ei fetelor stiti care este diferenta dintre noi?ca eu coordonez o imp. companie multinationala iar voi poate imi sunteti DOAR ANGAJATE ,si asteptati ziua pt a primi remuneratia in schimb eu imi pot satisface orice placere in orice moment zilei si al vietii,deci ,,tel tintit -sau tintuit,,cum bine spunea o draguta FORUMISTA.
Incercati sa deschideti ochii mai bine si sa va priviti trecutul poate este intradevar unul murdar.

sa ne vedem sanatoase la sedinta!!!!!!!!!!!!!!!

flori



Io declar ca m-am imprastiat de ras!
Merci pentru hlizeala, Floricico!


Buburuza noastra

io

http://tac.families.com/ezb/874526.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:


Ei, nu sariti asa. Poate multinationala la unii inseamna ca lucreaza mai multe natii acolo.

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

oprescuflore, nu ne zici si noua multinationala aia de succes? Stii ce e misto...cred ca daca iti citesti postarea inca o data...nici tie nu iti vine a crede ce ai scris. Bye the way mai stii ce ai scris fara sa recitesti? Oricum m-am superamuzat pe seara asta...si m-am ingrijorat ca si io lucrez intr-o multinationala si n-as vrea dupa ce ma intorc din CIC sa gasesc o sefa, fosta dansatoare din buric, sau poate ca as vrea! Desi eu am putine sanse sa fii sefa mea...ca ar trebui sa stii sa calculatoresti f. bine...si asta nu e chiar atributia unei dame de consumatie. Dar mai stiu eu..poate ziua dupa program stateai cu laptopul in brate si butonai!

Poze cu Alexia
http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyzv23/my_photos

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

quote:
Originally posted by Adina Iulia


Ei, nu sariti asa. Poate multinationala la unii inseamna ca lucreaza mai multe natii acolo.

Adina + Olivia 04.03.2004



dap, neste pakistanezi si congolezi din aia care au sarit cu cvuri multe...:))))

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

quote:
Originally posted by Elise

quote:
Originally posted by Adina Iulia


Ei, nu sariti asa. Poate multinationala la unii inseamna ca lucreaza mai multe natii acolo.

Adina + Olivia 04.03.2004



dap, neste pakistanezi si congolezi din aia care au sarit cu cvuri multe...:))))

Elise & BBLisa



Aha, poate chiar si vreun japonez care a acceptat pachet motivational in servicii - ca tot se amintea de nerabdarea cu care primeste lumea "salariile".

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

ma ce rele sunteti !
voi nu ati inteles ca este in faliment fata,de acea angajatii asteapta salariile ,iar ea tinjeste sa se intoarca sa fie din sefa care isi permite toate ,iar pe meniul japonezilor ,ca sa se tintuiasca mai strasnic data care vine???
in loc sa-i dati o mina de ajutor ,o consolare, ceva ,gasiti de cuviinta sa rideti.
mie mi-a zis "draguta forumista", daca ajung in ro sigur imi da un post pe linga coducere bine paltit ,doar sa rinjesc fasoalea,fiindca sunt draguta si deacord cu ea in ce priveste tintuirea,iar voi tot la coada la salarii o sa stati....sic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

quote:
Originally posted by oprescuflore

Ei fetelor stiti care este diferenta dintre noi?ca eu coordonez o imp. companie multinationala iar voi poate imi sunteti DOAR ANGAJATE ,si asteptati ziua pt a primi remuneratia in schimb eu imi pot satisface orice placere in orice moment zilei si al vietii,deci ,,tel tintit -sau tintuit,,cum bine spunea o draguta FORUMISTA.
Incercati sa deschideti ochii mai bine si sa va priviti trecutul poate este intradevar unul murdar.

sa ne vedem sanatoase la sedinta!!!!!!!!!!!!!!!

flori



Nu te supara , dar singura diferenta dintre noi este ca eu am dansat doar pt. prietenul meu , nu pt. oricine intindea banul . Cnd vreau sa mananc orice imi doresc ma duc la bunica-mea si ii spun, in jumate de ora primesc fara sa dau din fund in tanga pe masa
Era o gluma, ideea este ca oricine poate face ce ai facut tu .Singuradiferenta este ca nu oricine e dispus sa faca asa ceva.
Mai gandeste-te inainte sa iti fluturi functia pe aici , ca suntem multe cu o viata implinita

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fania spune:

quote:
Originally posted by oprescuflore

Ei fetelor stiti care este diferenta dintre noi?ca eu coordonez o imp. companie multinationala iar voi poate imi sunteti DOAR ANGAJATE ,si asteptati ziua pt a primi remuneratia in schimb eu imi pot satisface orice placere in orice moment zilei si al vietii,deci ,,tel tintit -sau tintuit,,cum bine spunea o draguta FORUMISTA.
Incercati sa deschideti ochii mai bine si sa va priviti trecutul poate este intradevar unul murdar.

sa ne vedem sanatoase la sedinta!!!!!!!!!!!!!!!

flori



Si la petrecerea de Craciun a angajatilor te urci pe masa si le arati "meseria" ta anterioara????
Scuza-ma dar mi se pare de un total prost gust sa aperi cu atata inversunare prostitutia, sub orice forma si orice fatza oricat de legala ar vrea sa aiba, tot prostitutie ramane.....


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana1177 spune:

hehe, nu demult cineva le trimitea la facultate pe dansatoarele noastre din Japonia si de oriunde; si-atunci toata lumea "a sarit cu gura", nu era nimic rau sa dansezi pe mese; era un mod cinstit de a castiga bani; iar acum, meseriile de dansatoare,dama de consumatie se transforma in prostitutie iar pt cele care le practica... - hai sa hulim

hhmmmm.... interesant; astept maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

quote:
Originally posted by oana1177

hehe, nu demult cineva le trimitea la facultate pe dansatoarele noastre din Japonia si de oriunde; si-atunci toata lumea "a sarit cu gura", nu era nimic rau sa dansezi pe mese; era un mod cinstit de a castiga bani; iar acum, meseriile de dansatoare,dama de consumatie se transforma in prostitutie iar pt cele care le practica... - hai sa hulim

hhmmmm.... interesant; astept maine



Eu nu'sh pe cine vizezi

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput