Casnicutze sexy (124)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Miki,cred ca la sfarsitul lunii vin in Duseldorf. am sanse sa te vad?
dar orasul e frumos? sunt magazine ,parcuri ,chestii misto?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

neata gagici.
daca va tzuc apasat ma iertati ca am disparut ca magarul in ceata?
noi stam afara,afara si iarasi afara.ne e frica sa nu se care vara care tine tareeee putin aici
copii sunt ok...Robert mi-a facut o criza dar acum e bine.de aproape 2 sapt e pe pompa;Maia asteapta vacanta.peste 2 sapt. plecam la Disney.
Va intalniti la Moeciu fara mine? glumesc evident.super.cand?
Banana,ti-am lasat mesaj pe mes.l-ai primit?
Alina si noi facem gratare aproape in fiecare zi dar aici loco ca in padure daca o comitem ne leaga astia

tzuc apasat la toate.

p.s.doina nici nu pot sa-ti descriu cat de mult m-am bucurat cand am citit ca ati reusit.DD sa fie cu voi?pana la urma Becali ala cat de "fraierica" ni se pare uite ca este de apreciat pt gesturile caritabile pe care le face.bravo!


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

multumesc fetelor, nu o sa ma simt eu chiar in largul meuf ara sotz langa mine...da n-am ce face...la biserica i-am luat pe astia mici cu mine sa vada ruxi printesa(asa zice ea la mireasa)si alex sa asculte corul cum canta...acum i-am adormit, fug sa ma schimb si sa plec la restaurant pe shestache fara sa ma vada
va pup pe toate

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Salutari gagici
Am disparut si io ca am tot fost in plimbari in week-end.Multzam de felicitari.N-am primit nimic in schimbul lectiei deschise.Doar felicitari.Astea se fac asa, in cadrul comisiei care trebuie sa aiba activitate in timpul anului sa fie trecuta la catastif.
Ai mei au fugit afara si io cica am ramas sa bag aspiratorul in toata casa si apoi ne intalnim cu cativa prieteni si mergem la o terasa.
In rest....toate cum le stiti.
Monica distractie placuta la nunta.Si chiar asa.Esti slaba la fel ca mine.Ma asteptam sa fii mai plinutza dupa cum ziceai ca vrei sa slabesti.Ramai asa ca-i bne.
Alina gratarel... Sa va distrati frumos.
Cami chiar ma intrebam ce-i cu voi.Bucurati-va de vara.Si sanatate la flacau.
Doina voi?Fericire maxima la voi si voie buna, nu?
Miki macar sa-l tine pe Romeo.Sa nu-si ia vorba inapoi.
Dana cred ca si Andra asteapta vacantza.Ce mai face ea?Cum ii mai e cu durerile?
De Liana nu stiu nici io nik.O sun chiar acum sa vad ce face.
Banano .De cand ti-a plecat socra esti suarata.Nu mai ai chef de forum asa-i?
Va pe toate ca ma apuc de aspirat.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna sexoaselor!Dimineata nu am avut net...si apoi am intrat in oale, cratiti sa fac mancare, caci maine dimineata pleaca si Catalin caci intra de serviciu si au fost la noi soacra mea, cummantul, cumnata si cei doi nepotei si am facut mancare ca la armata!!!Pe la ora 16 au plecat musafirii si apoi m-am odihnit putin...mai mult.Am pregatit pana acum ce pun la Catalin la bagaje.
Monica, petrecere frumoasa la nunta!
Alinuta suntem bine, parca plutim de bucurie!
Ange si noi suntem foatre bucurosi si mai e putin pana plecam, pe 3 iulie!Georgi, ai reusit sa vorbesti cu Liana?
Pupici la toate fetele!Fetelor unde e Bianca?

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

doina,mergeti direct pt operatie sau in prima faza va fi consultatia,pregatirile,analizele,etc?
DD sa fie cu voi.Meritati din plin.




"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ange, in primile doua zile vor fi analize din nou, iar pe 6 incepe operatia , caci am trimis anul trecut toate actele medicale , RMN, dar le repeta ei acolo.
Va pup!pe toate!am putinica treba la primarie azi...simi-e un drag sa plec de acasa caci e de dimineata cald...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza
LA MULTI ANI TONY!!!Sa cresti mare, sanatos si sa ai mult noroc.
Olga sa-ti traiasca si sa te bucuri de Tony langa cei dragi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Fetelor fara scuze pt lipsa vin si va puuuuuuup pe toate.. Doina sunt alaturi de sufletelele voastre acum cu nici o luna inainte de marea zi! Credinta in Dumnezeu imi spune ca va fi totul bine!!!!!!!!!!
Noi suntem cu inscrierea la gradi, racite putin acum, Gogo fandosita ca o donsoara veritabila , stiti voi, expresii noi, povesti, rochite, printese peste printese vorba Monicai , indrqgosteli pe la cresa, minuni.

Nu am mai citit pe aici dar promit sa nu mai lipsesc ca pana acum!
Aveti grija de prichindei!!! Cami sper ca Robi e bine acum


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

La multi ani, Tony !
Sa cresti mare, mare, flacau frumos, sanatos, norocos si voios !
Mami de Tony, asteptam poze de la petrecerea de ieri si vesti despre fecioras.





Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput