Casnicutze sexy (124)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

nu da!
Moeciu,Moeciu,Moeciu!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

alex este in tricou roshu(are 6 ani), ruxi are mereu o palariutza alba pe cap( i se pusese pata si nu si-o mai dadea josdar decat ingol am preferat palaria)iar eu sunt solo intr-o poza 5310018(apoi ma recunoasteti voi si in grup) restul fetelor sunt toate de-aici de pe forum, onitza, felis, aissa, violeta69, viovio, andreap, andre-ea...si bineinteles minunile lor de copilashi
noi am fost in herastrau(aproximativ in aceeasi formatie ca si ieri) si apoi la mc, acum am ajuns acasa...s-au distrat astia mici dar eu amr agusit cat am tipat dupa eica o luau la fuga si nu mais tiam dupa care sa alerg mai intai...s-au dat in toate prostioarele pe-acolo, pe alex l-am lasat sa se dea in roata aia mare(dar l-a insotit tony, sotzul aissei) ca mie sincer imi este frica sa ma urc acolo si oricum nu aveam ce face cu ruxi care nu sta fara mine.
au facut fetele poze fiindca eu ca de obiceiam uitat aparatul agatzat de cuier
va pup si ma duc sa adorm copilashii ca diseara iesim din nou in parc si-i duc sa-si icnarce bateriile
sa aveti o dupa amiaza placuta

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:



Miha si Robert


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

ce liniste-i pe-aici, pe unde sunteti fetelor?

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

neatza


Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by mikiriki

neatza



Tu te-ai trezit si io ma duc la culcare...

Noapte buna!

Miha si Robert


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

monica,senx de lamuriri, dar acum e cam tirziu de cercetari. miine la prima ora ma apuc de cautari
banano, credeam ca ai uitat de moeciu
suntem frinti, ne-am plimbat, am fost la joaca, ne bagam la baita, apoi somn de voie.
toate casnicutzele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

...

Miki cum a fost inventarul si noaptea cu individul innamorat ?

Monica am vazut pozele, dar tu esti subtirica-rica-rica, nici nu se cunoaste ca papi dulciuri ca mine .

Va tuc si mai revin, miine
Noapte buna la sexoase si somnic pufos.




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

danelutza, poate ma confunzi
eu iar n-am somnda macar bine ca am antrenament sa adorm tarziu ca maine merg la o nunta
va pup pe toate, sa aveti somnic usoooooor

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mama , am venit cand ati plecat la somnicEu am dormit la pranz, iar pe la 18 m-am apucat de spalat en gros, caci a venit Catalin si m-a adus un rucsac de rufe si am dat bice caci duminica nu spal de loc!Ati mai vorbit cu Liana?caci am sunat-o azi dar nu mi-a raspuns.Oare cand isi pune net?LIANAAAAAAAAAAAAAAA!!!
De Bianca ce stiti? Simo?si restul fetelor?stigam catalogul?

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput