Rahova sau apropiere (28)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Dory ar fi bine daca am reusi sa ne intalnim azi ca vreau sa iti dau ceva. Poate reusim diseara, sau azi daca iesi pe afara. E T. acasa si poate vine el cu Ale prin parc pe unde iesiti voi. Da-i un semn pe YM pe adresa mea, chiar daca nu-l vezi on line si o sa il pun eu in tema, va stabilesc intalnire.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna dimineata fetelor
si eu sunt prezent la apel,dar am fost fff suparata si agitata pt ca duminica l-am lasat pe al meu sot cu copilul si nu stiu cum necum a gasit un bat de sters in urechi si l-a introdus adanc pana i-a dat sangele si am umblat cu el pe la budimex,la policlinica noastra si tot asa,aveti mare grija la copilasi ca un moment de neatentie si....noroc ca e mai bine acum dar era sa-l strang de gat pe sot
DORY bine ai venit din mini-calatorie
fetelor mai intru cu esti proaspete imediat ce sunt un pic libera,acum va pupic si va doresc o zi buna

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Off Mire, imi pare rau! Bine ca e ok copilul.

Fetelor eu nu am reusit sa adun pozele de la petrecere. Cine a mai facut poze?



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005
Delu Prichindelu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Multumim pentru ca ati intrebat de noi . Maria e bine, dr. a zis ca raceala e pe trecute, i-a dat Karvol si Sinupret. Azi-noapte mi-a dormit excelent, nici nu-mi vine sa cred. S-a trezit doar ca sa pape si atat! De si-ar face un obicei din asta, ce bine ar fi!!!
In ciuda faptului ca Maria a racit de la AC, ne-am hotarat sa ne luam si noi. Pana acum nu vroiam, de teama sa nu ne imbolnavim nici noi, nici ea, dar am decis, de comun acord, ca nu mai rezistam fara Acu' studiem piata, desi mie mi-a ramas deja inima la un Panasonic...

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Toata dimineata m-am enervat ca nu gaseam un anume subiect prin fisierele de cursuri. Am injurat de mama focului. Intr-un final am gasit. Acum ghiciti ce repeta Tudor de zor: "mama matii, mama matii" .



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005
Delu Prichindelu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Buna fetelor!
Cristina, nu stiu daca reusim sa ne intalnim pana plecam, pt ca am ft., ft. mult de alergat, daca imi ramane cat de putin timp liber te sun sa ne intalnim, sper sa nu te superi nici tu, nici Monica.
Monica, imi poti trimite masurile mamei tale pe. privat sau pe mail, asa cum ia-m spus si cristinei te sun si pe tine daca reusesc sa imi impart timpul .
Am reusit sa pun cateva poze:


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

waw DORY ce nasica frumoasa esti....de toalete nu mai vorbesc..super
si nasica mica o scumpita
dar am si eu o curiozitate:de ce cara mireasa o galeata cu apace semnificatie are?
LEXI sa stii ca si noi avem AC dar ii dam drumul cand nu e pustiul prin preajma si e tareeeeeee bine
pupici la toate fetele

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Dory ai PM.
Mire ooof, ce ti-e cu copiii astia!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

salutare fetelor,
Dory, am vazut pozele, tare frumoase...ce rochitza frumoasa si sacouas dragutz ai avut la nunta...si tinuta de la cununica civila mi-a placut tare mult...totul a fost de bun gust si buchetele si lumanarelele...si finutzii...ma bucur ca v-ati distrat...
vicky, sanatate multa piticului
lexi, ma bucur ca sunteti mai bine
violeta si alex m-a zapacit...bine ca nu stie sa formeze nr
andre-ea, las' ca-ti vine tie pfota de scris
aoleu cristina si mie tot de-aia mi-e frica in parcbine can-a patit nimik ale
mire, Doamne ajuta ca e bine ala mic...si ca nu si-a facut ceva nasol cu betigashul ala...a mea chiar cand am ajuns acasa si-a bagat un pix in urechenoroc ca era mai gros, doar s-a zmangalit pe-acolo dar cand am vazut innebunisem iti dai seama...
la petrecerea de la gradi a fost tare frumos, toata lumea s-a simtit bine,a cum suntem in pregatiri pentru cea de acasa...
va pup pe toate


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Monica, La Multi Ani pt. Alex. Sa creasca mare, sanatos, cuminte si sa aveti parte numai de bucurii de la el.Petrecere frumoasa!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput