Rahova sau apropiere (28)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Mey, ai pus pe net pozele cu mine asa urata! In poze vad si eu ce dinti am, poate ma hotarasc in sfarsit sa merg la dentist.



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005
Delu Prichindelu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

da cris, te rog frumos daca poti sa mi le pui pe un cd,(foarte frumoase pozele) iti aduc eu cd sau cumperi tu si-ti dau banutii(cum vrei asa facem)
iti dau id-ul onitei pe ym maine, ok...oricum ea este plecata din buc acum pentru 2 zile cred...
violeta...iti dai seama ca am ascuns cariocilepana la urma ai reusit sa stergi baiatul?
eu i-am luat si pe astia mici cu mine la Casin, sa vada ruxi printesa(adica mireasa) si alex sa asculte corul...i-am culcat si mais tau si eu putin, ma schimb si plec la restaurant dar fara sa ma vada ca altfel urla dupa mine
va pup pe toate, sa aveti o dupa amiaza placuta


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Andre_ea (si oricine) va sterg pozele daca vreti, nu e nici o pb. Si o sa iti dau mai multe poze (am gasit mesaju tau acum).
Monica distractie placuta!
Eu sper sa se scoale bonul meu si sa scoata el fata afara ca mi-a ajuns 2 zile jumate. Asa poate as apuca si eu sa imi fac macar 2 unghii nu toate.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

buna dimineata,

mai la mine ieri nu a mers de nici o culoare internetu' asa ca nu am putut scrie nimic!

cristina scoate si poza mea ca prea sunt urata
lasa copii si fetele astea frumoase

eu cu pozele nu stiu,poate le pui pe mailul comun si le transfer de acolo....

iar filmuletzele pe care le-am facut o sa vi le dau,insa nu acum pt ca nu stiu sa le descarc......probabil ca nu e instalat programul pe PC .....
cand vine barbau' acasa o sa le scoata el si o sa va spun atunci!


monica,a inebunit mihnea aseara fara Alex....
sa sun unde oi suna numai sa iasa si el afara....
iar in parc se tot uita ca poate poate apare si el cu bunica lui...

petele s-au luat cat de cat,mai sunt cele de pe burtica,dar acolo nu se vede ...ca l-am frecat cu peria de mai avea putin si i se lua si pielea de pe el....

azi ne-am intalnit cu andreeap (eu si mihnea) si ne-a luat cu masina pana la gradi.... pt andreeap....

si pt voi toate si pitici + o saptamana frumasa


Vio,mamica de viitor "avionar"
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Ma bucur ca v-ati distrat frumos de 1 iunie, atat voi cat si copiii. Mi-am permis sa arunc si eu un ochi la pozele Aissei, sper ca nu se supara nimeni. Tare dulci copiii, desi n-am recunoscut decat cativa dintre ei
Noi in week-end-ul asta am stat in casa. Mariei i-a trecut tusea dar inca mai haraie pe gat. Abia astept sa-i treaca.
In rest nu avem alte noutati. Pupici la pitici si mamici.

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor, mai dar mai suntetieu ...urata, frumoasa cum oi fi...asta sunt, alta mama nu mai face
violeta ei s-au trezit fff tarziu ieri si mama pana le-a dat sa manance a zis ca s-a facut 20,30 si nu a mai iesit delok cu ei...bine ca i s-au luat petele lui mihneaazi a primit si alex cadoul de la primarie si era dezamagit ca el are un iepure nu urs ca mihneabineinteles ca a iesit o cearta si-un scandal pentru iepurele asta (intre alex si ruxi)...de-mi venea sa fug de-acasa...
la nunta a fost f frumos, servirea a cam lasat de dorit pentru fitzele restaurantul respectiv...dar una peste alta m-am simtit bine...am revazut f multi colegi si fosti profesori...am ajuns pe la 3 acasa si la 7 a fost trezirea...de la 8 sunt pe-afara cu ruxi si am stat pana l-am luat pe alex de le gradi...simt ca ma ia cu lesin daca nu dorm putin la pranz...m-am dezobisnuit de nopti pierdute
cristina, i-am dat pm lui Dory, nu stiu daca a ajuns in buc, i-am zis ca si tu vrei sa vb cu ea...ai vb?
fetelor am un pachet de tzigari, al cui o fi oare cine-l declara disparut?
va pup, fug sa ma odihnesc si mai vb mai pe seara

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Salut. De la o mama idioata. AM lasat ca vaca niste mancare de duminica trecuta in frigider si, desi ii spusesem lui Tony sa ii dea azi ostropel facut ieri, el nu l-a recunoscut si i-a dat din mancarea veche. Pana acum nu pare sa aiba ceva asta mica, eu am adulmecat sub capac si nu pare sa fie acra, dar tot sunt speriata si suparata. Sper sa nu ii fie rau lui Ale ca ma bat singura.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

cris daca temperatura din frigider a fost ok(adica nu a scazut) mancare cred ca si dupa atata timp nu a patit nimik)
eu am dormit ca la balamuc, acum ma simt si eu ca omu'

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Frigiderul e bun si are temperatura constanta, in jur de 5 grade. Asta e, faptul e consumat, ma rog numai sa nu aiba nimic la burtica.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Ale, bai nene!

Poze

Mergi la inceput