Aradence minunate! (73)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Alinush frumos fluturasul tau .Dar ce timid pare Dragos cand ii faceti poze ,s-au mi se pare mie ,in realitate nu e rusinos deloc.

Diana lui Timi pentru primii pasi facuti singra. Ii place sa patruleze pe propriile picioare?

Gabi imi pare rau pentru Ioana bolnavioara.Bine ca vine s-o vada doctorita sa te lamureasca cei cu febra asta ca tot apare si iar dispare. mare mare de la David sa se faca bine cat mai repede.

Carmen e ok pretul unde mergeti voi la Costinesti. Noi pana acum mergeam la Venus e plaja faina acolo ,e liniste ,spre deosebire de Mamamia unde e atata agitatie ,fite , dar probabil pe unii chiar asta ii atrage.
Acum ne-am orientat spre Jupiter .Uite www.plaja.ro/hotel_nalba_iris_jupiter.htm" target="_blank">aici.Inca n-am luat biletele ,dar pana la urma mergem la sfarsitul lui iunie ,a rezolvat sotu' cu concediul ,si asa e mai bine si pentru mine ,ca no tre sa ma orientez si dupa zilele delicate ale lunii

Ildi si David (2 mai 2006 )
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ildi noi am fost anu trecut la Jupiter si pot sa-ti spun ca am fost ffff multumiti...Liniste multa, plaja mare si faina, locuri de joaca multe, mancare destul de ieftina...ce mai noua ne-a placut mult si daca mai mergem (anu asta sarim) tot pe acolo vrem...Jupiter, Venus, Saturn.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

quote:
Originally posted by alina morostes

Flavia, si Adelina de trezeste de multe ori pe noapte in ultimul timp, suge putin si gata.
Seara adoarme daca stau langa ea sau o pun la mine in pat si apoi o mut in patut, asta se intampla de vreo luna, pana atunci dormea singurica sau mai mergeam de cateva ori la ea,acum daca o las singura urla de numa.



Parca am scris eu asa bine se potriveste. La noi faza cu adormitul langa mine tine de 2 saptamani si nu pot da vina pe nimeni, pur si simplu dintr-o data nu a mai vrut sa adoarma in patut. l-am lasat sa planga si 30-40 de minute si degeaba, in schimb cand l-am luat langa mine a adormit in 2 minute . Cred ca s-au smecherit.

Adelina pt 9 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Salut, m-am uitat si eu pe oferta de la Jupiter si e faina, chiar as trage o fuga cu Dragos in extra sezon si sa-l asteptam la ai mei pe Daci in iulie sa mai tragem o fuga toti trei.Lui ii ajunge 10 zile mie imi trebuie mai mult sa ma bronzez...


Alina si Dragos-3 anisori
http://www.dragos.inarad.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Acum sunt publice pozele!!!!!

Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alinush Adelinei!Sa-ti traiasca sanatoasa!

Fetelor ce stiti: azi se fac ceva actiuni de ziua copilului pe undeva prin oras????????



Eu
Gandacii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ioana, ce fain sunt "gandacii cheliosi"!
S-a uscat matza?

Ildi, am inspectat si eu "Jupiterul" si tare fain arata.

I-am facut analiza de urina Adelinei si a iesit 12-14 leucocite pe camp, nu stiu ce sa fac...



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alinush nu s-a uscat matza.O ducem maine cu noi la craiva s-o punem la uscapt pe sarma la soare
Multumim de aprecieri!

Restul fetelor pe unde sunteti??????

Eu
Gandacii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

P'aci suntem, da mi-e lene sa scriu......
Alina tu cind pleci in concediu?
Gabi cum mai e Ioana,a vazut-o dr?
Ioana, sunteti niste plimbareti , toata ziua mergeti la Craiva, bravo voua!!!

Alina si Dragos-3 anisori
http://www.dragos.inarad.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Si-s fainiiiiii gindaceiiiii, mai Ioana, mai vino si tu la intilniri ca nu te-am mai vazut de un car de ani.....

Alina si Dragos-3 anisori
http://www.dragos.inarad.ro

Mergi la inceput