"Clona"

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Eu vad pt prima oara Clona si m-a prins si pe mine flama.

Tzuni,cine e nenea ala Zeid,ca e handsome rau.De cand am vazut clipul cu Jade(care-i danseaza cu sarpele,si e de inteles,la cat e de hot tipul),nu mai am chef de spalat vase.Stie cineva cum il cheama in realitate pe junul Zeid,ca m-a fermecat si nu m-as da inapoi de la niste foto cu el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

quote:
Originally posted by MihaelaV

quote:
Originally posted by Tzuni

www.youtube.com/watch?v=NSAuSRKe8ZQ" target="_blank">PIESA FRUMOASA DIN CLONA

URGENT
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Cine canta aceasta piesa? Este superba!





Mihaela



Gilberto Santa Rosa - Mentira
Am mai multe melodii, daca vreti va spun titlurile.

Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inga spune:

quote:
Originally posted by lavinia345

Eu vad pt prima oara Clona si m-a prins si pe mine flama.

Tzuni,cine e nenea ala Zeid,ca e handsome rau.De cand am vazut clipul cu Jade(care-i danseaza cu sarpele,si e de inteles,la cat e de hot tipul),nu mai am chef de spalat vase.Stie cineva cum il cheama in realitate pe junul Zeid,ca m-a fermecat si nu m-as da inapoi de la niste foto cu el.

Lav


In rolul lui Zein joaca Luciano Szafir si uite si niste poze cu el:
http://redeglobo.globo.com/Talentosglobais/lucianoszafir/0,6993,1198,00.html

Natalia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Fetelor in seara asta 2 episoade de ka 22:30 .. mmmm...deja m-a luat somnu

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Inga,multumesc mult!Fara barba,nu l-as fi recunoscut si nici nu-mi place.Barba aia il face cu mult mai viril si parca arata si cu ceva creier cu barba.Ori poate mi se pare,ca parca in pozele fara barba era si cu mult mai tanar...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inga spune:

Cu placere ,Lavinia! Si mie tot cu barba imi place cum arata...Oricum dintre toti barbatii care apar in viata lui Jade de el mi-a placut cel mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

cum s-a terminat seara c-am adormit?

de-ale gurii


Stefan Peter(1 an si 7 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

si io ma uit la clona chiar acum,sunt fan inrait,de fapt il revad acum,ca l-am vazut cand stateam in camin,studenta fiind,si ne adunam toate nebunele intr-o camera sa nu ratam nik din " clona",si mie imi place SAID-halal barbat

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
http://www.dropshots.com/davidsolo
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Cum s-a terminat aseara ca am adormit??

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by belutza

Cum s-a terminat aseara ca am adormit??

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."






In linii mari:- cina organizata de Mel cu scopul prezentarii iubitului ei a fost un fiasco din momentul in care Maysa a aflat cine este de fapt iubitul.
Il considera un oportunist si i-a interzis lui Mel sa mai formeze un cuplu cu el.

- Lucas se afla in spital in Maroc, cu fractura de bazin, iar Albieri, afland vestea se decide sa amane concediul planuit cu sotia sa, pentru a merge in Maroc si a-l aduce pe Lucas

- Leonidas nu poate fi gasit, fiind la o " date" cu o tipa
Ivette afla, il urmareste, il gaseste si incearca sa se razbune

- Nazira, ii trimite un biletel Deusei prin care ii cere sa se intalneasca pentru a discuta despre " nostro Edvaldo"....., iar cand se intalnesc ii propune ca ele doua sa fie prietene, mai ales ca ea, Nazira are toate sansele sa devina sotia a doua..
Evident Deusa se supara si ii face o scena lui Edvaldo, care habar nu avea despre ce e vorba

- Jade incearca sa il vada pe Lucas inainte sa plece din Maroc, si o " corupe" din nou pe Zoraide in acest sens ( asta se va intampla in episodul de maine)

- Said, joaca dur de tot, aratandu-i lui Jade cerceii de aur pe care ii va darui logodnicei lui cu care se va casatori intr-o luna.
Mai mult decat atat, mentioneaza, asa, in treaca, ca va fi cea mai impodobita femeie din Maroc ( ce sa zic, nu mai putea Jade din cauza asta)

- Khadija, surprinzator nu pare deranjata de decizia tatalui ei de a-si lua inca o sotie. Ba chiar, considera ca ar fi egoist din partea unei femeie sa nu le lase si pe celelalte sa se casatoareasca.

- Samira, o roaga din nou pe Latiffa sa nu ii spuna tatalui ei ca i-a venit menstruatia, pentru a nu fi nevoita sa poarte val.

Cam asta a fost in linii mari. Ce pacat ca azi nu avem nici un episod.





Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput