"Clona"

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinook spune:

da am restul melodiilor numai pe asta nu o am...si nu stiu cum se num ca sa o caut:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Nu stiu despre ce melodie spui ca te-as fi ajutat.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Buna

si eu sunt fan Clona

cateodata efectiv adorm ca-s obosita. Copilu doarme langa mine. Ce mama, nu?

chiar asa????? nu e fain sfarsitul. Pe naiba! m-am suparat!

de-ale gurii


Stefan Peter(1 an si 7 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Pe mine m-au enervat aseara aia de la "Acasa", ca a trebuit sa "inghit" prostia aia de emisiune, cu intrebarile alea de 2 lei puse membrilor trupei ....cum s-o numi, pentru a vedea "Clona" la 23:30.
E de necrezut cum schimba astia ora de difuzare de la saptamana la saptamana.
Cata lipsa de profesionalism, cate mediocritate pe postul asta.
Daca n-ar fi "Clona", nici nu m-as opri la " minunatia" aia de post, numit "Acasa", cu cele mai slabe emisiuni posibile.

Daca va fi la 23:30 de acum incolo nu stiu ce voi face, deoarece sunt intr-un hal de oboseala, incat mi-e ca voi adormi la tv, asa cum am patit aseara.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da. Si eu am adormit. Am reusit sa vad doar inceputul. Cum se face ca numai cand e clona atunci intervine cate ceva si schimba ora de difuzare. La zorro si la alte porcarii de telenovele si emisiuni al naibii daca le schimba ora. Daca se mai intampla le trimit iar mail-uri.

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

quote:
Originally posted by crinuta

Pe mine m-au enervat aseara aia de la "Acasa", ca a trebuit sa "inghit" prostia aia de emisiune, cu intrebarile alea de 2 lei puse membrilor trupei ....cum s-o numi, pentru a vedea "Clona" la 23:30.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm




Si pe mine m-a enervat cumplit idiotenia aia de emisiune.
Chiar am crezut ca nu va mai da serialul.
Sper ca nu au schimbat ora de difuzare!



Mirela
Come on baby!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Sta-ti fara grija, ca s-a schimbat programul pt. vreo 2 zile. Aseara au luat interviu celor de la RBD, veniti de unde se vorbeste pe spaniola. Si pe mine m-au ofticat, credeam ca nu-l mai dau deloc. In seara asta m-am uitat in program si ziceau la 11,00, acum cica se intorc sa dea in direct de la concert.
Cat despre ce s-a intamplat in episod a fost super romantic, el a venit dupa ea in Maroc si s-au sarutat... Sunt curioasa daca se intalneste cu Said, care a aflat ca e acolo.


Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Tocmai, ca eu asa am inteles aseara, ca ora de difuzare va fi 23:30.
E ceva de groaza, nu stiu cum voi rezista in seara asta, deja fac eforturi, si episoadele astea vor aduce mult suspans.



Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Si mie mi-a placut ff mult clona. De atunci nu am mai vazut vreo telenovela de la inceput pana la sfarsit.
Am citit (dar nu mai stiu exact unde) ca Jade a divortat de sotul ei (in timpul filmarilor) si ca Lucas si-ar fi parasit iubita si cei doi sunt impreuna. Stiti ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Crinuta, pai nici nu stiu cum sa zic.....e ok dragostea asta mare doar ca eu in mintea mea nu inteleg cum poate sa-ti placa nesaratul ala de Lucas cand ai langa tine un super barbat ca Said.....aberez si eu la greu. Stiu ca "asa e filmu'" vorba unui prieten, dar nah........si ma gandesc la ce o fi la filmari, ca nu or avea nici o treaba unii cu altii si de fapt sunt combinati usper aiurea iar noi ne dam de ceasul mortii pe aici. Totul e chestie de gust, mie Said ala mi se pare!

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)

www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"Nu plange ca s-a terminat,zambeste ca s-a petrecut !"



Mergi la inceput