"Clona"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Am pierdut episodul de aseara.N-am vazut reintalnirea lor :((.
Mi-a mai placut Terra nostra tare mult si acum ma mai uit la Betty :)).
Le-am scris un mail celor de la acasa ca m-au exasperat cu emisiunea aia fara rost inainte de clona , respectiv Povestiri de noapte.o promoveaza la greu pe roxana aia cu excursiile ei care lasa la "ALTITUDINEA" iubitului ei nush ce lucruri.Si le-am scris verzi si uscate ca prea ne omoara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

quote:
Originally posted by belutza

Am pierdut episodul de aseara.N-am vazut reintalnirea lor :((.



Nu ai pierdut.In episodul de diseara se reintalnesc!



Mirela
Come on baby!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Ma bucur sa aflu ca va place asa mult. Eu sunt innebunita, mi s-a pus pata sa-mi cumpar inel la fel ca Jade, care are legatura la bratara cu un lantic, dar nu stiu daca exista la noi , parca as fi o pustoaica, asa zice al meu, sa vreau ce vad la t.v. .
Anca Wish, si mie imi place Nazira, e nebuna rau. Ai vazut faza cand si-a scris numele pe o hartie si a pus-o in miere, sa fie dulce ca mierea si sa aiba succes la barbati? Am mai vazut asta undeva, o fi adevarat sau doar in filme?! Si-mi place si de Yvette , alta nebuna, cand i se pune pata pe ceva, aia face, arata bine actrita la varsta ei. Si cum va spuneam ca am mai tras cu ochiul pe u-tube, Leo, adica clona, alias Lucas , Diogo, actorul MURILIO BENICIO , nu arata rau deloc...

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

vai de mine, la ora 23? dorm de mult la ora aia...


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

http://www.youtube.com/watch?v=n0SiHucqoLU&mode=related&search=

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

lol Ramonika. Faci si tu un efort daca vrei sa te uitzi :)). Eu ma chinui enorm sa nu mi se inchida ochii cand sunt acasa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Si mie mi-a placut Colna la nebunie si imi pare rau ca nu pot sa-l revad.Serialul asta m-a determinat sa ma duc in maroc si sunt indragostita de tara asta.
iar muzica si dansurile din serial nici nu mai vorbesc.

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

cait esti o norocoasa.cred ca este f frumos.mi-ar placea si mie sa merg in Maroc ...





just ice...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Este super in afara de Agadir unde totul e prea modern si nu ai ce vizita.Mai inca de vazut Fes-uk , acolo unde a fost turnat o parte din serial.Am noroc ca e destul de aproape de sudul Frantei unde stau eu si au facut companii low cost pe aceasta destinatie..

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

cait,poze nu ai|?Din Maroc bineinteles

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput