"Clona"

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

:D cica are defecte, ca are ceva pe corp, ceva de genul asta, asta am inteles eu... ;))

Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by annnna35

:D cica are defecte, ca are ceva pe corp, ceva de genul asta, asta am inteles eu... ;))

Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.



ca a cazut in copilarie si are semne pe tot corpul...asta inteleg eu


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

latiffa era sora de lapte cu said, adica au avut aceeasi doica si de aia nu se puteau casatori.

da' de ce said nu s-a mai insurat prima oara cu tipa cu care dansa jade la petrecere si o incuraja sa devina a doua sotie a lui said?


capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annnna35 spune:

Mi se pare, daca -mi amintesc bine, ca le-a auzit complotand si n-a mai luat-o pe respectiva de nevasta.

Am dreptul sa comit greseli si sa nu fiu intotdeauna perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Imi place de mor EL CLON!!!!!!!!! Azi sunt 2 episoade? cool!!!
Personajele preferate ar fi: Latiffa, Jade, Zoraide, ALi (de tio Ali ii place si lui barbate-miu, el zice ca e singurul personaj simpatic, mai trage si el cu ochiu' cand ma uit eu :D ), toti copiii :D, LUCAS , Yvette, prietena lui Mel care e foarte frumusica, si mai sunt dar nu imi amintesc bine cum ii cheama....stiu sigur ca nu imi place din tot filmul de menajera din casa lui Leonidas!!!!!! breeeeeeeeeeeeee deloc deloc, tipa, se isterizeaza in fata patronilor, le psune ea ce e bine pt ei, ce li se potriveste, le atrage atentia, aoleuuuuuuuuuuuu ce ma enerveaza, cand o veti mai vedea in film, sa va ganditi la mine ca eu in momentul ala fac spume la gura si abia ma abtin sa nu arunc cu halba de bere dupa ea!!!!!!!!!! Asaaaaaaa, in rest ca si voua , melodiile de pe fundal, aaa, imbrcamintea la nebunie, voalul de asemenea :D, bijuteriile, imi place cum se aranjeaza ele, sunt superbe!!!!!!!!!!!!!!! Va invit in 2 ore la CLONA!!!!!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

onitza, merci de invitatie.
sa stii ca dalva e mai mult decat menajera, face parte din familie, a fost doica celor 2:lucas si diogo. mie imi place de ea, e corespondenta lui zoraide din casa lui tio ali(mie asa mi se pare).

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

quote:
Originally posted by capra cu trei iezi

onitza, merci de invitatie.
sa stii ca dalva e mai mult decat menajera, face parte din familie, a fost doica celor 2:lucas si diogo. mie imi place de ea, e corespondenta lui zoraide din casa lui tio ali(mie asa mi se pare).

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

Da, ai dreptate . are acelasi rol ca si zoraide , dar nu-mi place deloc de ea . pffff

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

quote:
Originally posted by capra cu trei iezi

onitza, merci de invitatie.
sa stii ca dalva e mai mult decat menajera, face parte din familie, a fost doica celor 2:lucas si diogo. mie imi place de ea, e corespondenta lui zoraide din casa lui tio ali(mie asa mi se pare).

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!



Asa o fi, dar asta nu ii da dreptul sa se amestece in viata lor aseara mi s-a parut mai temperata, asa ca mi-am baut berea linistita!!!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

HAHAHA onitza. esti simpatica rau ... deci daca o vedem pe dalva ca se stramba sau ceva de genul , inseamna ca a fost mana ta

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

A-ti vazut episodul din seara asta?
Ce m=a ofticat Said, dupa ce ca, o trateaza pe Jade in ultimul hal, tot el vine la ea pt. o 'mica' impacare. Acum sa vedem ce se intampla la consiliul de familie, vor divorta sau nu?

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput