"Clona"

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxivan spune:

Si mie imi place "Clona", l-am vazut si mai demult, iar acum il vad in reluare, imi plac mai ales scenele cu arabii, cu obiceiurile lor si imi place la nebunie cu se machiaza Jade.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

quote:
Originally posted by belutza

matilda suntem multe care asteptam sa ne zica si noua cineva ce s-a intamplat aseara, dar se pare ca nu i s-a facut nimanui mila de noi

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."



Mi s-a facut mie mila, dar nu l-am vazut de la inceput si nici n-am talent de povestitor.
Asa ca, pove doar ce-am vazut:

Leo (clona) vine spre oras. Pe drum suna la dr. Albieri, dar Alichinia ii spune ca s-au mutat, ca nu mai locuiesc acolo. Albieri si cu Edna sunt inca in vacanta, iar el suna non-stop sa dea de Deusa. Si ea ii cauta, dar nu se gasesc.

Said si cu Ranya au facut dragoste, el i-a spalat picioarele, iar a doua zi dimineata toata lumea astepta verdictul la usa, daca a fost sau nu virgina. Si a fost. Bucurie mare.

Maysa i-a reprosat lui Lucas ca e/a fost un tata rau, si ca a esuat ca parinte al lui Mel si ca sot al ei. Ii facea in ciuda ca pleaca sa alerge prin parc etc.

Cam atat am vazut eu!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Multumim katty. E bine si-asa , decat deloc. Avem idee cat de cat despre ce s-a intamplat. Mersi frumos

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Vai cat imi place de mohamed si latifa . mi-a placut la nebunie scena din seara asta cand se duce ea dupa el sa-l caute ca sa nu mearga acasa. el cu gazela , ea cu habibi . Cat imi place de ei

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

pentru melodii !!!

Am vazut Clona cand a fost difuzata prima data..si m-am indragostit de serialul asta...si de aici am aflat ca se difuzeaza din nou.
Din pacate eu nu pot vedea de aici

...dar dupa multe cautari pe Youtube...am gasit rezumatele la toate episoadele...cel putin cred ca fiecare rezumat este facut pentru fiecare episod.

Daca cele dintre voi care a-ti pierdut anumite episoade, vreti sa vedeti cele mai importante imagini...va dau adresele!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Eu vreau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

quote:
Originally posted by belutza

Vai cat imi place de mohamed si latifa . mi-a placut la nebunie scena din seara asta cand se duce ea dupa el sa-l caute ca sa nu mearga acasa. el cu gazela , ea cu habibi . Cat imi place de ei

A Friend's love says:" If you ever need anything,I'll be there."
True Love says:" You'll never need anything;I'll be there."




ai dreptate, si mie imi sunt foarte dragi; iar Latifa e la fel de frumoasa ca si Jade si e genul de femeie ideala (calma, sensibila, iubitoare, frumoasa, cocheta... cam tot ce si-ar dori un barbat, nu?)

ooana, posteazi aici linkurile? multumim!

ALICe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Nici eu nu am vazut episoadele de sambata si luni.Aseara am vazut,in seara asta nu cred ca vad iarasi.

Pt cine stie,Jade ramane pana la urma cu Lucas?Sau macar o sa fie impreuna?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Lav, Lucas si Jade vor ramane in final impreuna!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

cine stie la ce episod a ajuns CLona?

ALICe

Mergi la inceput