"Clona"

"Clona" | Autor: matildasep

Link direct la acest mesaj

Va place serialul? Vreau sa va zic ca nu am urmarit pana acum nici o telenovela, dar am prins exact primul episod, din greseala, si de-atunci nu am pierdut nici un episod. Imi place muzica, costumele, machiajul. Am inteles ca a mai fost si in spaniola difuzat.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Mie imi place foarte mult! Intr-adevar a mai fost odata difuzat in varianta spaniola dar acum este dat in original.
Imi place muzica,costumele,am inteles ca au muncit mult sa invete obiceiurile musulmanilor,dansurile lor,etc.




Mirela
Come on baby!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da.Nici nu se pune problema sa nu ne placa. E altfel. Nu te plictisesti, nu exista comparatie intre Clona si alte telenovele in care servitoara se marita cu stapanu si asa mai departe.
Muzica imi place la nebunie, machiajul...tot.Pacat ca-l da asa tarziu .Mai pierd din episoade pt ca adorm :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

eu ma uit la clona, fiindca e tocmai la ora aceea cand copiii dorm, si am nevoie de 10 minute de orice film sa pot adormi. Imi plac la nebuniescenele din Maroc, chit ca ma enerveaza obiceiurile musulmanilor, mai ales faptul ca barbatii acolo se considera o specie mai superioara decat femeile.

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Totul despre alaptat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

este super!!!
Nu sunt fan telennovele, dar Clona, waw, e super!!!!
am urmarit-o prima data, am fost adicted!

Doamne'ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Da, e super. eu incerc sa fac miscarea din degete, au un stil, si nu-mi iese deloc.
Maine seara, se vad dupa atatia ani, si m-am gandit pt. o clipa, cum ar fi daca m-as intalni cu prima mea iubire. Oricum, n-as indrazni, sa merg mai departe( am mai tras cu ochiul pe U- tube), dar e o senzatie.....

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Maru, stii cumva un canal canadian care sa aiba telenovele braziliene? Ca si pe mine m-ar interesa sa revad Clona si alte citeva asemanatoare(Legaturi de famile de ex)

poze cu Corina Elena
poze

Piersicuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Fetelor,daca urmariti Clona,nu confundati "traditiile" si mentalitatile locale cu islamul sau musulmanii.N-au nici o baza.
Chiar citeam pe un forum islamic despre acest film si despre ce apare pe acolo complet gresit dpdvd islamic.
Eu n-am vazut,mi-ar place dar sigur m-as agita daca as vedea ceva "incorect" prezentat ca fiind islamic sau ca mentalitatea unora e a tuturor batuta in cuie.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Singurele telenovele care mi-au placut au fost Clona , una tot in genul acesta cu un italian Mateo si ... sa zicem Paloma , dar cred ca din cauza actorilor mai mult
ma mai uit din cand in cand inainte sa adorm dar preferam varianta in spaniola sincera sa fiu.

Stie cineva cum se numea telenovela respectiva?

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gia_devil/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

pai cand se difuzeaza si pe ce canal? stiu ca a fost difuzat in premiera pe acasa mai demult, acum vreo 2 ani? acuma il dau in reluare sau ce se intampla? mi-a placut si mie si chiar as vrea sa revad


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Dar de ce subiectul asta e la "B. mondenitati,mondenitati, cancanuri"???. Vreti s-o barfim pe Nazira?


E un film complex. Sunt prezentate pe larg obiceiurile musulmanilor iar muzica e super, ca sa nu mai spun de iubirea mareata dintre Jade si Lucas. Imi merge la suflet...

Mi-a mai placut si "Legaturi de familie". Mi s-a placut la fel de interesant.

Ramonika, e la ora 23:00 de luni pana sambata, parca. Adica, nu stiu daca e si duminica.


Mergi la inceput