Coduri Reksio

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CIRIPANDEL spune:

pai construieste macaraua si ia dopul dupaceea o sa vezi galeria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrei_2008 spune:

quote:
Originally posted by CIRIPANDEL

pai construieste macaraua si ia dopul dupaceea o sa vezi galeria


spunemi ce si cum sa fac


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pausan spune:

[b]imi spune si mie cineva ce sa fac dupa ce inghet muntele scot piticii si ii dau sandalele croitorasului primesc un cos de la scufita rosie si un mar otravit ce fac cu ele si cum dau broasca de piatra de acolo sa ajung la casa aia .m-am mai blocat la ceva nu stiu unde e sreksio si nu pot gasi o casa pentru broasca gaina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrei_2008 spune:

quote:
Originally posted by CIRIPANDEL

pai daca ai ajuns la vulpile alea 2 care mergeau intr-un colt al etapei trebuie sa asezi mobilele in asa fel incat sa treaca pe la porti si lasa unul dintre personaje sa deschida trapa care duce la butonul din dreapta de pe margini

spunemi ce sa mut
acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pausan spune:

imi spuneti si mie ce ai de facut pe taramul basmelor

ca nu reusesc safac un palat dupa cee muntele e inghetat
si nu pot sa il gasesc pe duh si pe shrecsio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CIRIPANDEL spune:

pai nu trebuie sa muti sa muti ceva acolo, acolo doar le gasesti mobilele alea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DonAlex spune:

Eu am terminat jocurile: Reksio si comoara piratilor,Reksio si OZN-ul,Reksio si Magicienii,Reksio si Masina Tinmpului si la Reksio si capitanul Nemo sunt la sfarsitul jocului,cand capitanul Nemo ma dus in America.si in America am o problema cand sunt intrun fel de labirint asemanator celor din Egiptul Antic.Si nuprea mai stiu ce sa fac acolo in labirintu ala.Ma lovesc de bolovani si iau dinamite si nush ce tre sa fac cu acele vagoane.Mapoate ajuta cineva(daca ati ajuns pana aici)?
Multumesc celor care ma ajuta

Don

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DonAlex spune:

Gata!numai am nevoie de ajutor.Am terminat toate jocurile existente cu reksio.dar mai multe nu apar in continuare din pacate

Don

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CIRIPANDEL spune:

pai acele vagoane trebuie sa le unesti. eu am terminat jocul, si am mai aflat in ce ordine trebuie puse gainile sa cante de la reksio si comoara piratilor dar cd-ul e prea zgariat si nu se mai poate face o copie. ma ajuta cineva!?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CIRIPANDEL spune:

hmmm, cred ca o sa incep pe acest forum o discutie need for speed most wanted

Mergi la inceput