Mariuku pui de Iulenka

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SARILLA spune:

U go, girl!
Sa va traiasca printesa si sa va bucurati de ea...hai ca mi-ai facut pofta, imi pun si eu neuronul la munca, poate-poate...


SARILLA si RAZVAN, copilu' atomic
www.dropshots.com/SARILLA" target="_blank">FILME,POZE,COMENTARII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amami spune:

Super povestea ta! Sa va traiasca Mariuka, sa fie sanatoasa si sa va umple viata de fericire!

Amami si Sebi (17 Aug.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

F frumoasa povestea. Ai talent la povestit. Pupici multi si pt tine si pt Printesica ta de la noi!

---------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmanu spune:


nu am mai intrat de ceva vreme pe dc insa pot sa iti spun ca m-a relaxat extraordinar de tare mesajul tau, experienta pe care ai trait-o si pe care ai impartasit-o atat de frumos cu noi ... toti! Si eu am vrut epidurala insa pe mine m-au dus cu vorba, mi-au pus branula cu nu stiu ce naiba de lichid ca sa stau linistita insa partea cu cusatura a fost de departe cea mai solicitanta parte a intregii nasteri. Cu siguranta ca la viitoarea nastere am sa fiu mai categorica, nu mai vreau cusaturafara epidurala. Daca as fi stiut atunci ce urma s se intample cred ca as i cerut epidurala numai pentru cusatura insa nu am stiut asa ca ... bad memories! Mai scrie-ne, ai un stil foarte frumos, cred ca multe mame si-au adus aminte de experienta nasterii dupa citirea articolului tau! Toate cele bune de la noi in frunte cu bebe Philip care are deja 14 luni!

Mergi la inceput