jucati triburile ?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Crinutza, eu sunt pe continentul 34, sat Macondo, numele tot Eunice78, ca si aici.
Inca nu am avut timp sa studiez jocul dar vad ca muncitorii mei tot construiesc.

Eni, mama de baietzi - Petru (14.08.2003) si Toma (29.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Hai ca m-am bagat si eu, inca nu m-am dezmeticit cum functioneaza, si nici nu cred ca descopar prea curind, ca sint la munca . Imi seamna a Age of Empire.

Aaaa, sint pe continentul 53 si am acelasi nick. Nu ma atacati, please!






Mady si Mihai Nicolae - My little treasure (01 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Cred ca ar tb sa facem tribul DC

M-am prins si eu aseara de ce nu mai muncea nimeni , ca nu mai aveau cu ceAsa ca i-am pus la munca azi. Pina aici e bine sa vedem cum e cu atacurile.

www.totsites.com/tot/cosminutza" target="_blank">Pagina mea
POZE COSMINUTA
www.dropshots.com/day.php?userid=233103&cdate=20070121" target="_blank">Filmulet

Monica si bebe Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina V spune:

Xandrutza_76 si eu sunt tot pe continentul 64. Astazi mi-am facut cont ...si acuma citesc instructiunile.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by eunice78

Crinutza, eu sunt pe continentul 34, sat Macondo, numele tot Eunice78, ca si aici.
Inca nu am avut timp sa studiez jocul dar vad ca muncitorii mei tot construiesc.

Eni, mama de baietzi - Petru (14.08.2003) si Toma (29.09.2006)






Super.
Eu sunt Tuty acolo.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Io-s pe continent 65...cu acelasi nick ca aici pe Dc..si m-am bagat deja intr-un trib GD*A

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

votati mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Da' care-i schema cu triburile astea? De ce trebuie sa ne bagam in vreun trib?



Mady si Mihai Nicolae - My little treasure (01 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Hai ca m-ati prins si pe mine.
Sint Katiuska, coordonate 445x653 pe continenetul 64.

Cum fac un zid?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Haideti sa facem un trib toate cele care sintem pe continentul 64.
Nu ne ajuta, chiar daca sintem departe?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

mai zic inca o data, trebuie sa aderati la un trib, pt.ca satele noaste sunt la inceput si nu au putere, nu au luptatori
in caz de atac, chemati ajutoare din tribul in care sunteti
noi (Gianny, Noria,ARY-ANA, festina, anangellexi, Imhotep19, Cobratty etc) suntem in tribul MONKEYS
daca va bagati in al trib, NOI (cei mai sus mentionati) NU va putem ajuta, decat daca va bagati intr-un trib aliat (trebuie sa apara cu albastru pe harta)
ideea e sa fim toti in acelasi trib si sa ne cunoastem (implicit) ca altfel nu ne putem ajuta unii pe altii

Tribul Monkey nu e al meu, am aderat la el pt.ca mai sunt acolo si alti prieteni d-ai mei care ma pot ajuta cand am nevoie
va puteti face voi ce trib vreti, da' nu aveti puncte si putere ca sa supravietuiti, e f.greu
cel mai bine e sa aderi la un trib unde cunosti (personal) si alte persoane, daca te duci de capul tau in orice trib n-ai facut nimic


Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)

cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Mergi la inceput