Suceava - 18

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Buna dimineata,
Am fost cu Ana dimineata la ORL in policlinica (mama ce urat e pe acolo) si i-a scos un dopusor de ceara din ureche care o cam deranja. A fost tare cuminte ANa. In schimb dr ne-a confirmat ce ne-a spus si medicul de familie ca ar trebui sa avem in vedere operatia de polipi ca se vede ca sunt inflamati. Off off off
Crengu poate imi spui de ce ai fost tu nevoita sa il operezi pe Cristi si la cine l-ai operat etc etc.

O zi buna va doresc



carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

multumim de aprecieri fetelor..

carmen..oooof, cu probleme astea ORL..cred ca-s cele mai nesuferite

ABIA ACUM M-AM UITAT PE LISTA NOASTRA..FETELOR, PE 24 A FOST ZIUA DOINEI!!!!

DOINA, IARTA-NE CA AM FOST NEATENTE...LA MULTI, MULTI ANI!!! sa ai parte in viata numai de bucurii de aucm inainte...a fost si ziua lui dan pe 15......




Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

LA MULTI ANI! cu intarziere si din partea noastra pentru Doina si Dan, sa fiti sanatosi, in primul rand, si fericiti.

Si nu in ultimul rand:

LA MULTI ANI! DIANA , printesa Siminei, sa cresti mare, sanatoasa fericita si iubita!
LA MULTI ANI!CRISTIAN, cavalerul lui Crengu, sa cresti mare, sa fii sanatos si sa aduci numai bucurii familiei tale!


Va pupam!



Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina2005 spune:

Multumim de urari !

La multi ani Doina!
La multi ani Cristian si insanatosire grabnica!
Azi am fost cu Diana si toata grupa de la gradinita la Mc Donald's...a fost petrecere mare...
Diana era topita de fericire...
Are o sacosa de felicitari scrise chiar de colegii ei de grupa...jucarii si Cd-ul cu petrecerea.
A fost ceva inedit!!!

Maine e 1 iunie si taota grupa se va juca la o sala de jocuri Scooby Doo de langa Piata Mare...

Parca as vrea sa mai fiu si eu pt o zi copil!

Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

Jurnalul meu




Simina cu Teo (7.06.2006) ,Diana (30.05.2003) si Andrei (10.04.2001)


Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte.
Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

--------------------------------------------------------------------------------

Astazi a fost ziua cea mare!!!Domnul Becali ne-a dat suma de bani care ne mai trebuia !!!pe toti!!!Maine seara se va da pe B1TV la emisiunea NASUL , la ora 22!!!Inca nu realizez: e vis?sau realitate?nu imi vine sa cred!!!DAR E ADEVARAT!Pe 3 iulie vom pleca in China!!!drumul pentru renasterea lui DAN!DOAMNE AJUATA!(emisiunea va fi azi, ca este trecut de ora 24 cand scriu)




Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina2005 spune:

Felicitari Doina!

Doamne ajuta Dan sa poti fi din nou fericit!

Multumim domnule Becali!
Ne-ati demonstrat inca odata ca sunteti acolo unde este cu adevarat nevoie de o mana de ajutor!

Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

Jurnalul meu




Simina cu Teo (7.06.2006) ,Diana (30.05.2003) si Andrei (10.04.2001)


Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte.
Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Asa este Simina. Domnul Becali este acolo unde au nevoie oamenii, ii ajuta si ii sustine!!!Sa va uitati diseara caci am fost 30 de cazuri pe care le-a ajutat.Si acesta este doar inceputul!!!Va pupppppppppppppppp!!!!!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Buna fetelor, pe unde sunteti?
Doina, am vazut emisiunea aseara, a fost impresionant, intr-adevar...mult succes in continuare, sa va ajute Dumnezeu!

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ai vazut Simina ce suflet poate sa aiba acest om?Noi am simtit pe viu acest lucru!!!Ne rugam sa decurga totul bine in China!doamne ajuta tuturor!
Pe unde sunt fetele?

LA MULTI ANI TUTUROR COPIILOR!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

doina, am deshis TV-ul fix cand era al cazul vostru!!sunt sigura ca DAN o sa mearga dion nou..si o sa aiba el grija de tine mai incolo! (am putut sa ma uit ca desi noi am depus cerere de debransare de la cablu in feburuarie si nu am mai platiti de atunci, astia au uitat de noi si toto merge TV-ul..).

acum aveti toti banii de care aveti nevoie? drum+operatie, sau doar drum?



www.dropshots.com/magdageorgematei" target="_blank">iubirea lu' mami si a lu' tati, bebe Matei

Mergi la inceput