Gravidutze si Mamici de Cluj 3

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Asiza, excat asta e motivul pt care vreau sa merg si eu...Nu ca sa ma fac gimnasta, ci ca sa fac putina miscare si sa mai interactionez cu persoane aflate in situatia mea. In plus, ma intere cursurile prenatale, sper sa fie seriosi astia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Am revenit de la gimnastica de la Castelari. Nu sint extraordinar de incantata, mi-am platit totusi cotizatia de 48 Ron. Ieftin. Exercitiile sint chiar lejere, deci nu cred ca pun probleme in cazul meu: placenta joasa! Dar la cursul teoretic nu a venit nimeni. Si cica nu se respecta programarile, nu vin totdeauna medicii invitati! Asta nu imi place!

Voi ce faceti? O seara frumoasa! Pe mine iar ma doare gatul! M-am saturat! Asa sensibila sint cu gatul, de cand cu sarcina asta! Sper totusi sa nu racesc!

Gabriela 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Gabriela, deci nu esti prea incantata de cursuri... sper ca totusi o sa mergi in continuare...
eu zic pentru gat incearca cu miere, poate, poate mai trece ceva...

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/HQFCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Oana, ce sa zic bag miere, lamaie, ceai si Homeogene...Dar asa m-am saturat! Problema asta cu gatul se repeta cred ca in fiecare luna de cand sint insarcinata. Si culmea ca ma feresc sa beau rece, dar tare mie- teama ca e de la AC. Si de ala nu pot fugi ca e si la serviciu si in masina! Tu ce mai faci? Cum il mai simti pe bebe? noi ne distram tare ca-i raspunde bebelina de fiecare data sotului. Tare mandru e!

Ramonella, tu unde esti fato? Mai da si tu un semn!

Eu va pup, ma bag la somn! Byeee!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Serus burtici!!!
Sunt bine,ieri am avut ceva treaba ieri acasa si nu am venit la servici.Mersi de grija.
Am adus aparatul,pun pozele imediat,ca am putin de lucru.

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel17+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Gata,le-am pus!!!!!

Intrati la poze,la poze intalnire!!!!!!
Sa-mi spuneti dupa aceea,daca vreti sa ramana publice sau nu.

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel17+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

frumoase poze! multumim ramonella!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/HQFCp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Imi pare rau ca n-am facut mai multe.Trebuia sa facem si cu vata pe bat.

poze
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina

Ramonel17+ Alexia Beatrice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca spune:

buna dimineata,

Mai fetelor, mi-e un rauuu..cum nu mi-a fost toata sarcina! Sunt de rasu' curcilor...sper sa-mi treaca cat mai curand!

Dupa ce ma intorc din concediu vreau sa merg si eu la cursuri teoretice, probabil la Neogym unde presteaza o moasa super "celebra" in Cluj, Iulia de la Stanca.Gimnastica-nu stiu, tre' sa vad daca-mi da voie tanti dr.

Mai vin ...

Raluca 19+ si mami de Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Ca bine zici Ramonella... Mie mi-a placut vata pe bat... Nu-i bai, ca avem motiv sa ne mai intalnim... Din lipsa de probe la dosar, ne mai sacrificam o data!
Pupici la toate!

OanaAlina

http://bd.lilypie.com/HQFCp3.png

Mergi la inceput