Bucurii de sept-oct 2006 (66)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

MamiLili, numai in Piata sfatului nu-mi imaginam sa fi ajuns. In club ma inscriu si eu, ca de marti incolo trebuie sa-mi puna coronitza la 2 masele, care anterior au fost tratate de alte dr. Ce sa facem, asa avem noi "noroc". Sper cu al doilea dr. sa fie mai bine.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Pufymic, vrei sa-l tunzi si tu, sau asa, de curiozitate?
Uite, eu iti scriu ce mi-a zis frizeritza, ca maica-mea de 58 ani nu stia: sa-i pastrez o parte din el, pentru atunci, cand o sa fie taierea de motz, ca de fapt asta-i primul perisor, iar celalalt sa-l arunc intr-un loc mai aglomerat, ca sa nu fie singura in viatza.
MamiLili, eu sper pana pe 1 iuniue sa scapam de blandele astea care se inrosesc la soare. Pana atunci am hotarat ca de maine s-o ferim de soarele puternic si sa ies cu ea odata cu sotzul cand pleaca la servici si seara dupa ora 20,oo.


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Pufymic, tare mandra trebuie sa fii de baietii tai.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Buna seara. Ne-am adunat si noi de pe drumuri.

Vazut Reby cea pletoasa.Ce imi place cum ii sta cu parul strins sus. Iar imi aduc aminte ca fimea nu are decit un mot de saolin.

Lili facem club dar sincer sper sa nu fim prea multe.

LilinaCosmi il pupa pe matrixsi nu mai fugiti toata ziua la cofetarie ca va urmaresc de la balcon

Am uitat sa va intreb: Cosmi face pe spate de la transpiratie numai bubite mici. Cu ce sa-i dau ?????I-am dat niste baneocin pudra o fi bun ? sau stiti altceva ???



www.totsites.com/tot/cosminutza" target="_blank">Pagina mea
POZE COSMINUTA
www.dropshots.com/day.php?userid=233103&cdate=20070121" target="_blank">Filmulet

Monica si bebe Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Buna seara, fetelor. Am vazut cateva poze doar, citit printre randuri, ca-i bai mare in casa mea - iese primul dinte!!! E horror, exact cum imi imaginam eu ca va fi, ca de, n-am eu parte de un copil rabdator, asta e...A spart gingia, se simte la palpare, dar nu se vede. Mamici cu experienta (Eloise, in special) va rog mult sa-mi ziceti cat dureaza pana iese dintele de tot si cand ii trece stare asta!!!

Mami de Vlad (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Uraaa Cristina felicitari pt dintuc.....si rabdareNu stiu ce altceva sa spun ca noi sintem stirbe nu avem experienta.

www.totsites.com/tot/cosminutza" target="_blank">Pagina mea
POZE COSMINUTA
www.dropshots.com/day.php?userid=233103&cdate=20070121" target="_blank">Filmulet

Monica si bebe Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Multumesc Monique pentru felicitari, dar inca nu simt eu bucurie de la dintzucul asta. De-ar iesi mai repede si cat mai usor...

Mami de Vlad (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Buna seara fetele!! Ne-am intors si noi dupa drumuri, am apucat sa citesc..tare harnicyte fuserati azi...si sa vad pozee...

Ramomar - superba Patri si cocheta taree...
MamiLili, Ignatica - deci asa va intalniti pe ascuns si nu ziceti nimic, veniti direct cu poze...superbe bucuriile brasovene!!
Pufy - superbe pozele cu micutii tai, cred ca trebuie sa fii tare mandra si tin pumnii sa scapati mai repede de mucisori!!!
Gety - bina ca ai reusit sa o tunzi pe Maria...si habar nu aveam de chestia cu parul de la mot
Sandra - vazut o gargarita surprina pe olita... e atat de dragalasa ca iti vine sa o mananci
Lakioana - Reby intr-devar este o minune de fetita si pare atat de mare...sa-ti traiasca
Cristina - durerea de dinti efectiv este cand sparge dintele gingia si apoi pana sa s evada ca lumea ei simt doar ca-i gadila, cu posibile junghiuri dar nu atatde groaznice (citat de la sotu' care este dentist de meserie si mi-a facut capu' enciclopedie)...tin pumnii sa treaca repede
Mexxa - sa-ti traiasca sotul, sa fie sanatos si astept ceva poze cu tortul!!!
Sephora - mi-a palcut olita lui Matti - s-a acomodat repede cu ea???
Lilina - Matrixu' de Bucuresti este mult mai decat matrixu' lor!!!
Monique - habar nu am cu ce sa dai la bubitele alea....presupun c sunt de la caldura, daca o lasi mai dezbracata pe Cosmi nu se mai atenueaza? zic si eu!!!

Alexandra de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Alexutza- intreaba-l te rog pe sotul, oare nu-i place sa-l gadili la Vladutul meu de urla asa? (glumesc, sper sa nu te superi )

Mami de Vlad (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaMT spune:


ce mai faceti bucuriilor?
noi iar suntem bolnavioare, s-a combinat o raceala cu iesitul celui de-al doilea dintzisor.. DAA AVEM DINTE !! nu mai suntem stirbe , la 8 luni si 2 zile ne-a iesit, sa ne treceti si pe noi in listuta. Si mergem de-a busilea de la 8 luni fara 2 zile. Deci la 8 luni s-au intamplat multe , pacat ca sunt umbrite de raceala. Avem si poze noi pentru cine are chef sa vada o fetitza mofturoasa.

pupicei si muuuulta sanatate bebicilor !!!


ANCA, mami de LUCIANA MARIA (18.09.2006)
poze
varsta noastra

Mergi la inceput