casnicute sexy (123)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Multumesc mult !!!Am net de dimineata!dar cu plecarea lui Catalin la Bucuresti am facut mancaruri, mai multe, apoi am tras un somn...de vreo 4 ore...Hai sa dau de beut:sa facem si un dans ar fi buna si o tipa cu streaptease ca sa mai revigoreze harletul caci are 48 ani!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

fetite dulci pt Gicuuuuu



Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

La multi ani, Gicu !
Doina sa-ti traiasca sotul si hirletul , e tinar, daca spun cit are al meu, zici ca-i scos din rodaj





Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Georgi multumesc , mi-a mai trecut trompeta o tira. Apropo, uitasem sa-ti spun, noi am schimbat masa de la televizor, din cauza de ploada, ca sigur il izbea jos, am mai schimbat si masuta de sticla din camera de zi, ca dansa toata ziua pe ea, acum nu era ca rupea sticla, dar se nenorocea cu taieturile . Ufff, numai mama sa nu fii , iaca trag si io o tigara cu tine

Liano nu conteaza ca erau prietenii grasului sau ai tai, e urit ca au avut obrazul gros si si-au retras cuvintul dat




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Danelutzoooo asa e..o sa le trimit pe mail adresa de'aci sa cetesca si ei
te puppp pe trompetaa
sexoaselorrr pe unde umblati ??????plantati?ha?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Multumesc Danelutza!Aveti grija cu Issa, pana se face mai mare caci si ai mei faceau fel de fel de prostiute din astea, si abia acum cativa ani am aflat ca incercau sa bage cuie in priza...
Treaba cu harletul e ca nu prea mai e timp de folosit, caci cand e el odhnit sunt eu obosita si invers...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

LA MULTI ANI!!! coleg de Doina.

danutza , cred ca isabella e geamana lui matei.doamne bine mai seamana in facut nazbatii.cand e treaz o secunda nu sta.se catara peste tot.mai nou vrea sa se urce pe masini .isi pune piciorul pe bara .sa vezi urlete cand il dau jos.

alinutzo , cand era tudor mic mi-am tras si eu un vaccin ca sa vaz reactia.doamne, o saptamana m-a durut piciorul.iti dai seama la bietii copilasi?

bebeluselor dans

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Liana uite reteta http://www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=12216 , se face singura, o sa iasa o aparaie, dar sa nu te sperii, ca dupa aia e buna rau. Parerea mea e ca ar trebui mai putin zahar, tipa zice ca a pus in albus 100 g, desi trebuiau 50 dupa reteta, iar tura viitoare am sa pun si eu zahar mai putintel (adica 50).

Doina a mea a fost zgiltiita rau la priza, a vrut sa scoata firul de la calculator si cum nu reusea a tras numai un pic, apoi cind a pus minuta a atins cu degetelul, iar de atunci e destul de atenta, desi am gasit-o intr-o zi cu un cui in mina

Bianca iote ca daca nu era data Isabella, ne incuscream , macar erau la fel de zbintuiti amindoi.

Cuscra sa nu dai , am zis doar ca ma incuscream, totusi te las pe tine cu Teodora




Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Danelutzooo multam..am notat..ii fac surpraizz
si acu dansss

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

La multi ani, Costinel zis si Grasu' ! Liana sa-ti traiasca sotul, sa va aduca Dumnezeu multe bucurii si sa va umple casa de princhindei.

La multi ani, soacra de Monica ! Monico sa-ti traiasca socrosenia si sa arunci si la mine niste gogonele.

La multi ani, soacra de Georgi ! Sa-ti traiasca socrella cu sau fara paduchi





Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput