astept o parere(dragoste frateasca?)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simali spune:

Eu l-as intreba pe el ce parere are despre dormiltul in pat cu sora lui. Daca zice ca n-are de ales, ca sora lui are o probleme si el pe moment n-are ce face mai are o sansa; dar daca nu vrea sa se schimbe lucrurile, daca nu vede nici o problema... nu mi-as mai pierde timpul cu el.

alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flaviutza spune:

Oricum o iei tot aiurea iese.la 30 si ceva de ani oamenii prefera sa imparta patul cu un partener..ma intelegeti.nu cu fratele. deci un mare semn de intrebare se ridica aici.

presupun ca nici unul nu are partener.ea daca l-ar avea, ar sta singura, in ap ei. el daca ar avea, n-ar mai dormi cu sora-sa

Nu spune nimeni ca tre sa fi casatorit la 30 ani,dar ,daca exista posibilitatea,si exista de ce locuiesc impreuna cu parintii?

Nu ar fi atat de batator la ochi daca ar locui impreuna,in camere separate , in apartamentul ei.dar asa?

Alexia 02.05.2004(filmulete)
mami si Ale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Dar nu s-a spus ca dorm in acelasi pat, eu ma gindeam ca impart doar camera... ca atit au la dispozitie in apartamentul parintilor si, probabil, fac de mult acest lucru. Pentru ca daca au si un singur pat in camera... la virsta asta, parca nu-ti vine sa spui ca e chiar totul in regula. Chiar si asa, pare straniu sa vrei sa imparti camera cu sora sau fratele... la peste 30 si ceva de ani, dar sa zicem ca e acceptabil in asteptarea unui partener in viata fiecaruia.

CORNELIA, mami de AGATA si TUDORA

www.nelia.photosite.com/" target="_blank">foto 1 - www.agatasitudora.photosite.com/" target="_blank">foto 2 - www.dropshots.com/Nelia/" target="_blank">foto 3 - www.dropshots.com/Aurice/" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Nici eu nu am crezut ca dorm in acelasi pat am inteles ca impart doar camera . Daca se pune si problema de dormit in acelasi pat atunci devine cam dubios , numai daca nu a trecut el pe la Ciomu mai intii si atunci nu-i nici o problema .

Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
Dan Mihai 15Iunie2004

www.basescu.ro/index.php?sec=3" target="_blank">Hai Basescu !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flaviutza spune:

Eu am inteles eronat ca dorm in acelasi pat...sorry..

Si totusi , la un apartament de bloc, ce dimensiuni sa aiba dormitorul incat sa incapa doua paturi?

se cam intelege de la sine ca e un singur pat...o fi pat si fotoliu?

Alexia 02.05.2004(filmulete)
mami si Ale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Si sotzul meu a dormit in aceeasi camera cu sora lui, pana sa ne mutam impreuna. Asta e, socrii mei au un apartament cu 2 camere, asa ca atata le permitea spatiul. Si da, se poate dormi in paturi diferite, pentru ca in camera era o canapea (pe care dormea cumnata-mea) si un fotoliu pat (al sotzului). Nu m-am gandit niciodata la chestii aiurea, mai ales ca si eu am dormit cu frate-meu in camera vreo 2-3 ani de zile, pentru ca asa a fost situatia (in aceeasi camera, nu in acelasi pat). Si mie mi se pare un caz de imaturitate extrema. Pe domnisoara in cauza nu o inteleg de nici o culoare, pentru ca eu abia am asteptat sa ma mut in casa mea. Dar poate e foarte comoda si e bine ca le are pe toate de-a gata, cand esti pe cont propriu apar si responsabilitatile la care nu toata lumea e dispusa sa le faca fata.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput