AJUTATI - MA ! DORESC SA BOTEZ UN BAIETEL !

AJUTATI - MA ! DORESC SA BOTEZ UN BAIETEL ! | Autor: ROROSU

Link direct la acest mesaj

Daca cunoaste cineva o mamica care nu are nasi pentru baietelul ei, v-as ruga sa-mi fiti aproape si sa ma ajutati sa-l cunosc pt. a-i fi nasica !

Am si eu 2 baietei: Andrei de 4 ani si Stefan de 1 an, sunt o mamica implinita, si mi-as dori sa retraiesc bucuria botezului unui copil si din alta postura,

Rorosu

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

quote:
Initial creeata de ROROSU

Daca cunoaste cineva o mamica care nu are nasi pentru baietelul ei, v-as ruga sa-mi fiti aproape si sa ma ajutati sa-l cunosc pt. a-i fi nasica !

Am si eu 2 baietei: Andrei de 4 ani si Stefan de 1 an, sunt o mamica implinita, si mi-as dori sa retraiesc bucuria botezului unui copil si din alta postura,

Rorosu




Pot sa te intreb de ce vrei neaparat baietzel?

http://bd.lilypie.com/ZcINp3.png

violeta, 28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ROROSU spune:

Fara conotatii ! Doar ca daca n-am stiut sa facem decat baieti, n-am vrea sa stricam obiceiul !

Sincer, cred ca mi-e teama de o posibila finuta ... sa nu-mi faca pofta si de-o fetita !

Gasesc ca esti insarcinata si iti urez o sarcina "usor de dus", o nastere usoara, un baietel sanatos de care sa te bucuri ...

Dar de ce intrebi ?!?!

Rorosu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Multumesc pentru urari. Intrebam pt ca mi s-a parut putin ciudat ca n-ai spus: ajutati-ma sa botez un copilash si ai zis: ajutati-ma sa botez un baietzel...dar am inteles ce zici. Mi se parea discriminatoriu pt fetitze, care si ele sunt tare dragalashe si asteapta sa fie botezate . Daca aflu de vreun baietzel care are nevoie de nashika te anunt!

http://bd.lilypie.com/ZcINp3.png

violeta, 28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceamica spune:

ce frumos din partea ta ca vrei sa fii nasica !Bravo!
si eu vreau si cred ca multe mamici ...
insa noi am fi spus altfel acest anunt : ne oferim sa fim nasicute!

iti doresc sa te aleaga cineva , dar mai lasa si tu egoismul asta , nu te mai gandi numai la tine ! (,, ajutati-ma'')

numai bine,

mamica de baiat

Mergi la inceput