Bazar pentru Gabriel-Alexandru

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

puf_micut e ok. id-ul meu este monica_albu. Eu nu mai am adresa ta. Cauta-ma tu.

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by alina morostes

Mai licitez urmatoarele:

28.Caciulita rosie cu ochisori 6-12 luni (lulu75) 5 lei -5 lei
40.Blugi 1-3 ani (lulu75) 8 lei - 10 lei
20.Salopeta blugi 1-3 ani (lulu75) 9 lei - 10 lei


Adjudecat!
Trimit PM Luminitei (lulu75) cu adresa mea si diseara trimit banii in cont(prin internet).

Edit: Monica, foarte frumos ai aranjat listuta cu articole de la bazar!



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Mi s a adjudecat si mie prod 6, in cel mai scurt timp voi depune si eu banii. Liana30 iti trimit pe pm adesa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirrella spune:

quote:
Originally posted by Liana30

dana pupici..multumim mult..
Mirela ale tale sunt..astept adresa ta pe Pm..te pupp
Mercedes la tine mai asteptam pana se fac 24 de ore daca nu liciteaza nimeni al tau e..te pupp

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica





Liana,voi merge la banca sa depun banutii apoi iti trimit adresa mea pe pm.


La ce bun sa contrazici o femeie? E mult mai rentabil s-o lasi sa-si schimbe singura parerea. - Jean Anouilh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Nu vrea nimeni canapeaua si fotoliul?Hai sa zicem ca mai scadem un pic pretul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Jasmine, nu cred ca pretul e problema, eu zic ca nu e mult 100 lei...hai sa mai asteptam poate gasim pe cineva. Eu stiu pe cineva la tara care ar cumpara si al banii astia, dar nu are transport. Trebuie sa-i mai facem publicitate , poate niste tineri, studenti ceva, or avea nevoie !

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

quote:
Originally posted by alina morostes
Edit: Monica, foarte frumos ai aranjat listuta cu articole de la bazar!



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2



Sa stii ca la treaba asta m-a ajutat foarte mult, roandre, ea are experienta de la celalt bazar, e o fata extraordinara, se implica f. mult .

Sa il ajutam pe Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by anda141

Jasmine, nu cred ca pretul e problema, eu zic ca nu e mult 100 lei...hai sa mai asteptam poate gasim pe cineva. Eu stiu pe cineva la tara care ar cumpara si al banii astia, dar nu are transport. Trebuie sa-i mai facem publicitate , poate niste tineri, studenti ceva, or avea nevoie !

Sa il ajutam pe Alexandru





din pacate cu transportul nu pot ajuta.
stiu ca pretul nu e mare,ma gandeam ca daca da cineva pe ele 70-80 RON pun eu diferenta,numai sa le luam de-acolo.Tipul vrea sa le dea cat mai repede si mi-e teama sa nu ma trezesc ca le-a dat altcuiva,care a putut veni sa le ia.
Poti lua legatura cu persoana de la tara,poate reuseste cumva sa faca rost de transport?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Pun si eu la bazar:
Rochita blugi, subtire, 44cm lungime si cca. 22cm latimea pieptului, cu 16cm fermoar la spate - 10 ron
Pantaloni subtiri cu sclipici 47cm lungime, 19cm talie, cu elastic - 8 ron

Trimit si pozele acusica. Fi-mea le-a purtat pe la 2-2.5 ani.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=98766" target="_blank"> Bazar pentru Alex, un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am depus in cont 40 ron, 15 pentru hainele de la Liana si 25 pentru hainutele de la lulu75.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput