Bazar pentru Gabriel-Alexandru

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by anda141

Banii au intrata daca i-ati depus, numai ca eu nu am mai verificat.

Vroiam sa va intreb si pe voi . Sunteti de acord sa ii transferam toata suma in cont la aceasta data? Avand in vedere ca banii ptr. operatie s-au strans si banii nu mai sunt o problema , sa ne reorientam spre alt caz mai urgent ?? Deci transfer toata suma de pana acum lui Alex si de acum incolo sa strangem ptr. altcineva. E doar o porpunere, poate mai sunt si altii care inca nu au strans banii!! Vineri cred ca as putea sa plec mai devreme de la serviciu si sa iau extrasul de cont. Daca sunteti de acors vineri voi face si transferul in contul lui.
Astept parerile si sugestiile voastre !!

http://www.copaculdehartie.ro


Eu sunt de acord Anda.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) www.flickr.com/photos/7200415@N07/" target="_blank">poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Si eu sunt de acord.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=98766" target="_blank"> Bazar pentru Alex, un baietel diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

CristinaGoji pachetul este din nou la mine.Am sa ti-l retrimit saptamana viitoare.Intai am sa sun la firma de curierat de care mi-ai spus si daca fac livrari si din Timisoara ti-l retrimit cu ei.Numai sa imi spui daca pot sa il trimit sapt viitoare sau alta data.

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

de acord.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

dupa cum spunea Aurelia, daca bluzita si salopeta pe care le-am pus aici n-au trezit nici un interes, as vrea sa le scot si eu de pe lista, ca am gasit cui sa le dau:
2.bluzita bleu 3.-4 luni noua, ( adita) - 5 lei
3.salopeta polar 3-4 luni noua, (adita) - 9 lei

mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Eu zic sa mai asteptam putin sa vedem ce se intampla dupa operatie.

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Azi Alex este operat. Pt toate cele care vor sa o incurajeze pe Mihaela, am deschis aici un subiect: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=104859

Luminita si Andrei Tudor - iubirea mea (16 august 2005)


Album Andrei

www.dropshots.com/lulu75" target="_blank">Filmulete

Povestea nasterii ingerasului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Am transferat toti banii stransi in contul Mihaelei si am inchis pentru moment contul deschis pentru el din bcr ptr. ca nu mai pot ajunge acolo, din cauza faptului ca m-am mutat.
Vom lua o decizie impreuna pentru ce vom face mai departe. Continuam si insufletim bazarul preluand un alt caz , mai continuam cu Alexandru sau ne oprim aici pentru moment ??
Inca o problema tehnica. Nu stiu ce s-a intamplat cu yahoo de nu mai vad pozele de la bazar. Erau puse pa yahoo. Eu nu le-as sters nici nu le-am facut altceva. Sper sa se rezolve.
In cazul in care hotaram sa continuam voi deschide un alt cont mai aproape de mine unde voi putea ajunge mai repede.Am atasat extrasul de cont in prima pagina.

http://www.copaculdehartie.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Inca o problema tehnica. Nu stiu ce s-a intamplat cu yahoo de nu mai vad pozele de la bazar. Erau puse pa yahoo. Eu nu le-as sters nici nu le-am facut altceva. Sper sa se rezolve.


Pozele de pe yahoo cred ca au fost sterse.
Am avut si eu album pe yahoo si in urma cu cateva luni am primit mesaj de la ei (cand am deschis albumul) ca trebuie sa le mut pana in 20 septembrie(parca) pe alte site-uri cu poze gen Flickr, SnapFish, Photobuket...ca ei inchid acest serviciu.

Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

OK, deoarece banii pentru operatie au fost stransi, banii de la bazar i-am transferat , contul l-am inchis , pozele mi-au fost sterse , Mihaela nu a mai dat nici ea nici un semn de viata,propun sa inchidem acest topic.
Ma voi oferi bucuroasa cand va fi nevoie la alt caz.
Va multumesc tuturor pentru contributie !
Multa sanatate lui Alexandru !!

http://www.copaculdehartie.ro

Mergi la inceput