Mamici de noiembrie-decembrie 2007(18)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

A....nu GINA ca mi se pare greu tare si din fire....cand e greu eu scap.....

Fetelor aici la mine e furtuna!!! Tare mi-e frica de furtuni. Ploua de rupe, fulgera si tuna. M-am bagat in dormitor de frica....

Oare poate sa dauneze faptul ca ma screm asa tare sa stranut???????? Si foarte des!!!

ANNE oricum sa stii ca aici preturile sunt foarte piperate. Eu pe o sacosica de hainute pentru finuta mea am dat 600 de euro!!!! Asta ca sa-ti dau un exemplu un body costa de la 8 euro la 16 euro.Mi se pare enorm!!!Pe unde te duci in Italia??

DANA 10 +

BEBICA





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Fetelor, noapte bunutza, sa visati frumos. Va pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Ah, ce ciudat! Pina acum nu am observat: am o steluta! Oare cind a aparut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

quote:
Originally posted by Gina M

Petronela, unde esti?!
Mai spune ceva ca deja imi este dor de tine!

My Baby Development!



Na, hai sa fiu iar rautacioasa .... Daca te referi la comentarii despre noul capitol ... nu am, am promis sa nu ma mai bag si pana acum vad ca am reusit . Nu, glumesc ... nu am nimic de zis ...

Iar daca te referi in general ce mai zic, ce mai fac ... nimic deosebit ... si pe-aici e furtuna, tuna, fulgera si ploua ... ma simt bine (nu pt. ca e furtuna), stai linistita si tu ca daca nu ai simptome de sarcina nu inseamna ca nu e bine ... sunt si eu cam in aceeasi situatie, dar sunt optimista. Am mai zis ca daca nu m-ar durea sanii, daca nu ar fi sensibili, nici nu as zice ca sunt gravida ... vineri ma duc iar la eco si de-abia astept ... Aaaa ... si am o stare de somnolenta ... maaamaaa ce as mai dormi, dorm din picioare.

In rest ... bine ...

la burticute si pe maine !!!!

11+
Petronela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

quote:
Originally posted by danangie

A....nu GINA ca mi se pare greu tare si din fire....cand e greu eu scap.....


Hehehhh , ce figura scumpa esti!
Stii ce, scrie-mi un PM in care sa-mi spui ce anume ti se pare greu si am sa incerc sa ajut - Sa explic in alte cuvinte. Facem noi cumva sa mearga.Ok?!

My Baby Development!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

BB MULTUMIM PENTRU NOUL CAPITOL SA FIE CU NOROC!!!
am facut exact cum mi-ai spus tu...am atasat pozele te astept maine sa imi spui continuarea sa le pun pe mailul comun...
cat despre contractii..eu nu stiam ca am..la control doctora a simptit ea uterul contractat si m-a intrebat daca ma doare..si eu fericita am ras si am spus..NUUU!! de ce?...pei ai contractii..UPS!!
oricum am inteles ca sunt ca niste dureri de menstra..ca niste crampe..dar unele sunt false ..am uitat cum se numesc au o denumire ciudata...
VA PUPIC SI EU SOMNIC PUFOS SI LINISTIT!!

ROXANA 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

BB mic din butica, ca cu el vobesc se stie deja cu tehnica moderna!!multumim! sa fie cu noroc!

danaeu ma tin de burta cand stranut, dar asa instinctiv, nu ca vreau eu! si sa nu-ti fie frica, ca noi suntem langa tine

anne-maeu zic sa-ti cumperi hainute, nu te mai intalnesti cu asa ocazie..si le iei pe culori neutre: alb, galben, verde, mov....

dana, anne-masa sti ca si aici sunt scumpe hainutele..un body nu stiu cat e, dar m-am uitat la blugi 2-4 luni..sunt 50 Euro, un pulovaras frumos de baiat tot asa! mi-a placut un carucior rosu, normal, nu de gemeni, frumos ce-i drept era ..23.000.000 rol!


somn usor la burtici si la piticii din ele!


PUSSI 7+

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

quote:
Originally posted by pet.cost2005

quote:
Originally posted by Gina M

Petronela, unde esti?!
Mai spune ceva ca deja imi este dor de tine!

My Baby Development!



Na, hai sa fiu iar rautacioasa .... Daca te referi la comentarii despre noul capitol ... nu am, am promis sa nu ma mai bag si pana acum vad ca am reusit . Nu, glumesc ... nu am nimic de zis ...

Iar daca te referi in general ce mai zic, ce mai fac ... nimic deosebit ... si pe-aici e furtuna, tuna, fulgera si ploua ... ma simt bine (nu pt. ca e furtuna), stai linistita si tu ca daca nu ai simptome de sarcina nu inseamna ca nu e bine ... sunt si eu cam in aceeasi situatie, dar sunt optimista. Am mai zis ca daca nu m-ar durea sanii, daca nu ar fi sensibili, nici nu as zice ca sunt gravida ... vineri ma duc iar la eco si de-abia astept ... Aaaa ... si am o stare de somnolenta ... maaamaaa ce as mai dormi, dorm din picioare.

In rest ... bine ...

la burticute si pe maine !!!!

11+
Petronela



Ehhh...dom'le la ce te gandesti!
La partea generala ma refeream.Ma bucur sa vad ca esti bine!

My Baby Development!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

PETRO e urata tare vremea asta....adica mie imi este frica de furtuni. Pe-o parte ma bucur ca mai dispare si puful de la plopi. Ce mai faci? Ai mai probat ceva de mancare?Retete noi. Eu nici nu mai stiu ce sa fac de mancare. Nici eu nu am probleme cu greata.Acum sunt racita. Si am trecut cu bine toata iarna. Si acum....ca era cald...am racit. Eu cred si ca de la apa aia rece de la rau cand am fost la gratar. Cand mi-am bagat picioarele la racorit. Era bocna apa. Imi amortisera instantaneu. Si la cat eram de infierbantata de la naduseala aia.....hmmmm nu m-am gandit pana acum.

GINA mai vedem noi, merci oricum.

DANA 10 +

BEBICA





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

PUSSI 23 DE MILIOANE???' Mama ce am mai ramas in urma cu preturile!!!

DANA 10 +

BEBICA





POZELE MELE

Mergi la inceput