Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

quote:
Originally posted by MaraD

Gina ... ar fi trebuit imortalizata faza ...
Pofat buna Irina la toti trei!!! + ...

Mara, a fost intradevar o faza la care, am ras apoi impreuna cu lacrimi!!!Ar fi fost ceva sa ne fi inregistrat cineva.
Am o faza si mai tare in care sunt incluse gainile matusii insa, pe aceasta nu v-o mai spun caci, este foarte posibil ca dupa aceia, nu o sa mai vreti sa mancati pui si oua!

POZE +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Gina super tare reactia sotului tau. Barbatii astia sunt asa de amuzanti cand vor ei sa dea o mana de ajutor in situatii "de criza". Trebuie sa-i iubim, macar pentru intentie

Dana ce ma bucur pentru cumnata ta ca e bine si bb creste acolo cum trebuie
Despre lamaie nu stiam, ce-i drept ca e buna contra aciditatii,uite ca am mai invatat ceva. D-aia nu ma simteam eu rau la cata lamaie am bagat. Dar in seara aia sincer cred ca organismul meu facuse greva ca numai cand am auzit cuvantul "lamaie" mi s-a facut si mai rau.

12+

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Hehehhhh..., Darleena!Mi te imaginez la faza aceea!

POZE +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

MaraDsi Ioana_adi fetelor.

Scuze ca asa de tarziu dar mai bine mai tarziu decat niciodata, dar voi sunteti asa mititele, aveti doar 3 zile de cand v-ati nascut? ca vad ca anul de nastere e 2007

12+

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu va zic Noapte buna!! ma pun in pat ca ma luat o greatza....de numai rezist! si eu care credeam ca am scapat!!
\pupici pe burtici!!!!

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

12+

creste bebe...


poza eco bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Stiam eu ca ma lasa neuronul asta de tot. Il suspectez de oboseala cronica.Poate moare si asta, ce ma fac atunci?

Ana_id si tie, mai ales ca e chiar azi ziua ta!
Tu esti mai marisoara decat fetele pe care le-am felicitat inainte, poate d-aia am uitat

12+

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaraD spune:

asta-s eu la 3 zile ...
Nici nu observasem pana acum ... merci Darleena ... sau asa am fost acu 30 de ani pe vremea asta. Ca de nascut m-am nascut taman dupa cutremur ... in 1977

V-am si sa fiti cuminti pana maine!!!!

Mara 11+

Mara&BB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Stati asa ca am mai descoperit o bebelina: Mikuta4...ce-i drept are cam o luna acum

Ooof, gata, nu mai iau la puricat listuta ca dupa aia ziceti ca sunt eu pricinoasa

12+

Pana vine bubu

poze bubu mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

sa avem un capitol norocos

am facut perfuziile, dar tot am ..o data! Maine merg la dr. la Szeged..mi-e groaza de drum sa nu .Si am emotiiii pt. Titi!
yasmi frumoase hainute! sa le porti sanatoasa si fericita ..si tu si puiutul din burtic!Ca doar va imbracati 2 cu ele
irinasa nu fi speriata ca sunt 2! ti i-a dat DD si tot El te va ajuta sa-i cresti! Stiu cum e ca si eu am fost cam socata...dar m-am gandit ca mi-am dorit asa mult copiisi acum i-am primit. O sa fie mai greu inceputul, ca dupa va fi mai usor: mergem doar la o gradinita, facem aceleasi teme, or sa aiba pana la o varsta acelasi cerc de perieteni!! O s-o scoatem noi la capat!

va pup
somn usor!!



PUSSI 6 +

Cum cresc Titi Mici

Poze Cu Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor eu ma bag la somn ca nu mai pot.Noapte buna si pupicei

anca 11+

vine bebe....
poze

Mergi la inceput