Bebelusi "made in USA" (3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

FELICITARI MADALINA!!!SA VA TRAIASCA SEBI ,SA VA BUCURATI DE EL SI EL DE VOI!!!

CIUF la multi ani plini de bucurii si fericire alaturi de familie!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca_usa spune:

felicitari madalina! stiam eu ca nu poate fi nimic rau. sa va traisca sebastian si sa va bucurati de el in fiecare clipa.

arthurana a avut deja cezariana. speram ca totul e bine si la ea.

mai e cineva inaintea mea cria_bv. din pacate ea nu prea vine pe la noi asa ca nu stim foarte multe despre ea.

si da... dupa ea eu urmez. da` la mine nu pare cum ca bebelusha s-ar grabi sa vina. eu nu simt nici un fel de contractii (acuma poate-s io mai nesimtita ). se mai intareste burta da` nu asa cum mi-au zis de la cabinet, ca cica ai putea sa simti diferite chestii cum ar fi dureri ca la ciclu, sau dureri de spate, dar toate simptomele astea sunt insotite de intarirea uterului in partea superioara. ei bine eu nu simt asa ceva. mi se intareste burta cate-odata da pe parti si presupun ca e bebele care impinge.... da cine stie...
am fost cam dezamagita ieri cand am fost la cabinet si nu m-au controlat, as fi vrut si eu vreo 2 cm ceva sa stiu ca mai e putin. cand colo numa m-au intrebat ai contractii? nu, te doare? nu, ai scurgeri, sangerari? nu. ok vino miercurea viitoare. pai puteam sa le zic toate astea la telefon . oricum mai e pana pe 10 deci banuiesc ca stiu ei ce fac. dar taaaaare as fi vrut sa-mi zica ca vine Eri mai repede.

si sa nu uit, mutumim reporterului, da` acuma putem sa cerem si noi chestii suplimentare cum ar fi... niste poze

Irina 37+ cu Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinuca_usa spune:

m-a lasat memoria da` am scuza nu-i asa?
ia te uita... eu aia care dadeam sfaturi acuma imi dau seama ca nu gasesc nici eu toate smilies. anywayyyyyy

LA MULTI ANI CIUF! sa fii sanatoasa, fericita si iubita!


Irina 37+ cu Erika

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaraD spune:

Bine v-am gasit ...

Incepusem eu sa va citesc cu ceva timp in urma, dar doar acum am inceput sa postez. Asa ca hop si eu ...!!

Intai: FELICITARI Madalina pentru Sebastian si pentru cat de curajoasa ai fost la nastere ... tati de Sebastian se vede treaba ca e mai ceva ca un paun ... atat e de mandru de puiutul lui si de mami!!! Si are si de ce!!!! Felicitari inca o data ambilor parinti si muuulta muuulta sanatate si tot ce e bun in viata pentru !!!

De asemenea LA MULTI ANI Ciuf !!!! ... si sa te bucuri alaturi de Luca si Eva Maria de multe multe aniversari fericite!!!

Am inteles ca urmeaza vesti de la arthurana ... FELICITARI daca ai nascut deja si sa speram ca totul e ok cu tine si cu !!!

Datele mele, pentru listuta de inceput: Brooklyn/NY
Viitoare mamica de , DPN: 08.11.2007

V-am ...
Mara 11+

Mara&BB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina78 spune:

va multumim fetelor, suntem acasa, foatre obositi, cu sanii uriasi, da bine, va pup, revin


la multi ani ciuf, toate bune arthurana!


mada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Madalina bine ati revenit !! Ne bucuram ca ati ajuns acasica toti trei: mami, bebe si taticul/reporter...

Mara bine ai venit!! Sarcina usoara in continuare!!

Cami & Sofia
poze Sofia
filme Sofia

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=24150fb1164e749e8d7bae&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">clip cirese 8 Martie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biribu spune:

Madalina sa va traiasca puiutul sa fie cumintel si papacios!!!!
asteptam si de la tine povestea cum ai perceput-o tu, cind vei avea timp.

La Multi Ani Ciuf, sa fii fericita si iubita!

Intrebare: Fetele, voi ce fel de formula ati folosit, si ce avantaje /dezavantaje ati observat?

Biribu, mami de Anna (DN 5.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

la multi ani, ciuf!

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

LA MULTI ANI CIFU!!!!!!!!!!!


What we have once enjoyed we can never lose... all that we love deeply becomes a part of us" - Helen Keller
Cristina mama ingerasului Paul

Va rog aprindeti o lumanare in amintirea bebelusului meu Paul

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2d4d0366fd97a7fe09e3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet

27+ Ingrid Ecaterina si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Eu am folosit Similac Advance with Iron. Nu am vazut nici un dezavantaj la aceasta formula.
Din cand in cand mai primeam in posta cate un cupon cu reducere la Enfamil si profitam de el. Stiu ca nu e bine sa combini formulele, dar nu am vazut nimic rau la Eva. Se pare ca le-a tolerat pe amandoua. Stiu ca am mai scris undeva despre formule pe forum, dar nu imi mai amintesc subiectul.
Va multumesc de urari.


Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele

Mergi la inceput