Stelute de ianuarie - februarie 2007 (18)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ivona1977 spune:

Lili foarte frumos! Multumim!

Ivona si Ella 12 ianuarie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Lili, prezent! Sunt prin zona.

Foarte frumos filmuletul! Multumim!

Loredana Roni-Cristian 08.02.2007
Poze Roni-Cristian
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

Ivona - ca si marybell, fix acum 1 an l-am conceput pe Adam . Bine ca mi-ai amintit...

Liuda - daca vrei sa ceri de la altii, trebuie sa dovedesti ca se poate si TU poti! Eu zic ca tine de organizare...

fug ca s-a trezit Matei, pe Adam abia l-am adormit!

Colectia de stelute!



Nasterea - un puzzle cu flori de liliac
Marele blond Luca Matei - 05.11.2004
Liliana cu www.onetruemedia.com/my_shared?z=15c3fccea103d6e25e31e4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Adam Cristian- 15.01.2007
CARTI de psihologia copilului / liste utile pentru tinere mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria72 spune:

Salutare!

Cred ca am 3 saptamani de cand n-am mai intrat pe net. Dar azi am reusit si eu sa mai intru si surprinza a fost mare sa ma gasesc si eu cu puiuta mea Iulia printre stelute pe fimuletul facut de Lilisor. Multumesc mult Lili, mi-au dat lacrimile
Am tot avut probleme si iata ca nu reusesc sa mai stau o clipa pe net. Am fost raciti, acu iar se anunta o raceala prin casa si nu stiu cum s-o feresc pe Iulia de ea.
Sunteti niste scumpe toate si puiutii la fel.
Va invidiez ca sunteti asa de active pe net si va mai relaxati, eu simt ca plesnesc de stres si oboseala. Sunt subreda de tot, nu mai fac fata oboselii. Mi-am pus sterilet si de atunci numai probleme am. Cine si-a mai pus poate sa-mi impartaseasca experienta? Sangerez non stop. Fac injectii cu hemostatice si degeaba. Mi-a zis dr ca daca nu se opreste sa iau Exluton. Sunt ingrozita! Cine stie daca aceasta hemoragie e periculoasa sau ce poate sa insemne?
Va pup si va doresc sanatate!
mama de Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

MARIA - imi pare rau ca nu te simti in forma, de raceala poti feri fetita doar daca voi in casa purtati masca, mai ales la debutul bolii. In rest, ce sa zic, incearca sa iti faci timp si pt tine, sa te deconectezi de la rutina zilnica, altfel oboseala pune stapanire.

E de regretat ca ca din epuizare sa se ajunga la deces, cum a fost cazul Ralucai Stroescu, mentionat de catalina. si eu sunt workoholica, dar parca pretuiesc mai mult viata

Colectia de stelute!



Nasterea - un puzzle cu flori de liliac
Marele blond Luca Matei - 05.11.2004
Liliana cu www.onetruemedia.com/my_shared?z=15c3fccea103d6e25e31e4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Adam Cristian- 15.01.2007
CARTI de psihologia copilului / liste utile pentru tinere mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady23 spune:

liliana, multumim mult ptr "colectia de stelutze"!Foarte frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daconst spune:

Ne-am adunat si noi pe acasa si v-am citit in timp ce halea fomistul.

Monu,iti tinem pumnii in continuare sa fie totul bine.

Criss,pai la mie e mai abundenta scurgerea dupa utza...ce naiba o fi?

Mersi de raspunsurile cu sticlele si masina de spalat vase ca eu nu am gindeam sa le bag si asa injuram la ele toata ziua.

Noi l-am conceput pe bb in 14 aprilie,de Pastele catolic.Mady ne luam de mana.

Bai,am citit acum in Spock ca cica la bb sub 6 luni nu avem voie crema de plaja.Ce ma fac???Cica nu e bine sa fie deloc expus la soare,dar fara sa vreau poate tot il atinge cumva.



Dana si Lucas Paul(18.01.07)
www.youtube.com/watch?v=hGuP7KWi9o8" target="_blank">filmulet1,www.youtube.com/watch?v=GDc26U48Cb0" target="_blank">filmulet2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ivona1977 spune:

Sanatate la bolnaviori si bolnavioare!

Totusi, unde e toata lumea?

Ivona si Ella 12 ianuarie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ivona1977 spune:

Fetele, daca va intereseaza, de www.dh.gov.uk/en/Publicationsandstatistics/Publications/PublicationsPolicyAndGuidance/DH_4135756" target="_blank">aici puteti downloada recomandarile Minsterului Sanatatii Britanic pentru copii, de la nastere la 5 ani.

Dana, nu stiam faza cu soarele. Ia sa cercetez

Ivona si Ella 12 ianuarie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rali spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi! Sa creasca sanatosi, mari si voiosi!

Multa sanatate piticilor si mamicilor cu probleme!

Lili - frumoasa colectie

Am reusit sa citesc tot si sa vad si toate pozele! (frumosi si haiosi bebeii, mamicile, familiile)

Puiul meu e tare cuminte (sper sa nu-l deochi) si tin sa-ti multumesc inca o data Catalina pentru ca am reusit sa identific faptul ca piciul se comporta conform schemei EASY.

Pupici si o zi buna!




Raluca lui Vlad-Matei(31.01.2007)

Mergi la inceput