LMA*Ghiocei de Martie-Aprile 2006*(34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aileana spune:

MP, saru'mana pt link. Sa va faceti bine repede. Eu i-am dat lui Andrei Oscilococcinum toata iarna, 1 tub pe saptamana si atunci cand l-a picnit putin raceala cate 1 tub/zi, max.1 saptamana. Nu a racit urat, n-a facut febra si n-a tusit deloc, doar a facut putini muci. Poate le dai si tu baietilor si poti lua si tu, este medicament homeopat si n-are nici un efect secundar sau reactie adversa.

Ileana si Andrei Ioan
Poze Andrei Ioan Pestritzu - primul an

Pozele noastre

Life is like a box of chocolates...You never know what you're gonna get

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Polixeni spune:

Salutare!

Mariana ce ma bucur ca ne-ai scris.Ce mai faceti voi?Magdutza cum e? Vreo pozica ceva?Ceilalti piticuti?Tu cum te descurci? Multumim frumos pt urari si aprecieri!

Tania Sanatate lui Bia!

Aalina si voua!

Noe felicitari!!!Si eu tb sa m-apuc de invatat pt carnet!Pupam pe Bia cea dulcica!

Alinaalex Cum te mai simti?

aileana ai vazut pozele?

catrinel Oana a avut febra?Pai eruptia aia e reactie de la febra.Si Nick mi-a facut la fel si a trecut de la sine.

Delia Cum mai e cu liniuta de la test?Am vazut si pozele voastre...mama-mama ce-mi vine sa-l musc de obrajori pe Rudy!

micaalsa Iulia e o scumpica!Merge singurica deja?

Monica Multumim pt urari!

Valeria Vai ce mi-a placut video-ul cu Eva.Si eu m-am chinuit sa fac cu Nick dar nu mi-a iesit...cum ai reusit?Iti multumesc si tie pt complimente si urari.

Am vazut si pozele de la intalnire...ce mi-au placut.Iar piticii sunt taaaaaare dragalasi.Ce mi-ar fi placut sa fi fost si eu alaturi de voi!!!

LA MULTI ANI GEORGIANA!!!SA AI PARTE DE TOT BINELE DIN LUME SI SA AI MULTA MULTA SANATATE!!

Am incercat sa intorc pozel din album dar nu am reusit.... Irina ti-am urmat indicatiile dar nu merge....

Si la noi e asa de cald...27 de grade!!De0abia astept sa se mai incalzeasca si sa mergem la mare!!

Pozicile noastre:
http://new.photos.yahoo.com/gpoli_ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileana spune:

Poli, am vazut, Nik e un dulcel (si tati la fel!), iar tu ai aratat superb ca miresica. Pozele tale mi-au amintit de nunta noastra si de emotiile din ziua aia, pe care sper sa nu le uit. Probabil ca ai scris mai de mult, dar ce-a patit sotul tau la mana? I-a incaput verigheta, ca am vazut ca era chiar mana dreapta in ghips.

Cu intarziere, Andreea_Georgiana, LA MULTI ANI si LA MULTI BANI, sa fii frumoasa, voioasa si iubita!!!!

Pupicei la bebei si la mamici

Ileana si Andrei Ioan
Poze Andrei Ioan Pestritzu - primul an

Pozele noastre

Life is like a box of chocolates...You never know what you're gonna get

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenpit77 spune:

Buna fetele
Ali doarme si am un pic de timp liber. Sapt aceasta suntem singure pt ca tati este plecat la Cluj dar deja ne este dor de el. Bine macar ca ne-a lasat masina ca sa putem colinda mult, mult.
Poli Casa de piatra!
Laura-Ioana Dumnezeu sa te ajute!
Am citit pe aici ca la unii ghiocei le dau maselutele. Tare harnici mai sunt. Noua deabia ne da un dintisor sus, deci mai avem mult. In rest suntem bine sanatoase si ca toti piticii nu avem stare nici o clipita si suntem curiaoasaaaaaa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:

Poli, tu de ce nu ai activat PM-ul ?
Deci : esti in Yahoo Photos, in albumul cu pricina. Faci clic pe poza pe care vrei sa o rotesti, apoi apesi Edit ---> Photos ---> Rotate, borders and more ---> rotesti poza pana iti place tie cum vine ---> Save si gata !!
Hai succes, nu ma supar daca nu le rotesti pe toate, e munca multa, caci trebuie sa le faci una cate una ... te apuca toamna
Pupiiici !

Ada, am uitat sa-ti zic succes si sa ne tii la curent cu liposuctia aia ! Maaaamaaaa, ce curaj aiiii !! Si eu ma gandeam sa-mi mai ridic sanii, dar in primul rand ca mor de frica operatiilor, apoi, nu stiu sigur, poate mai fac si bb2, si iar ajung cu tzatele jartele ....

Irina, mami de Andrei (03.03.2006)

www.dropshots.com/Irina71
Multe poze cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

mami, mami, schimba-mi scutecul!!!


Noe si Anne-Bianca (14.03.2006)


Madness does not always howl. Sometimes, it is the quiet voice at the end of the day saying, "Hey, is there room in your head for one more?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaalsa spune:



Mortal Dirty Baby asta

Pozele mele

Anamaria lui Iulia (23.03.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinutza spune:

Intru si eu la raport repejor...pana nu pica iar netul...

1.Suntem mucoase ...
2.Intalneala o rezum la super, trebuie repetata: am descoperit asa - o Sara mica si umblacioasa si o mamicutza care nu avea timp de altceva; un Vladutz sugubat cu freza moderna si albastra!!! si cu niste ochisoriiiii de caprioara; o Biencutza lipicioasa, mumoasa si cu ochisori azurii si care facea "nani" la comanda lui tati; un Alex "separatist", dar smecher cu sapca pe-o ureche...data viitoare join the grup Alex, ca sa aiba si mami cum schimba o vorba cu celelalte mamici, ai auzit???!!! ca daca nu, o pun pe Mariuca sa iti ia biscuitele; o umblacioasa de Teo pe care Maria a facut-o sa verse o lacramitza pentru ca a tras-o de par, dar careia i-a furat si biscuitele direct de la gura; un Mario perseverent in ale mersului, dar care a incercat cu orice chip sa atraga atentia Mariucului, inclusiv cu asezatul in genunchi in fatza ei...si nu in ultimul rand o Mariuca...umblatoare, bagacioasa peste niste pustiuilici care incercau si ei sa isi vada de intalneala lor amoroasa, adunatoare de jucarii, hoata de biscuiti si vorbareata...si nu stiu cand am avut timp sa observ toate astea ...
Imi pare rau ca nu am avut timp sa intercationez si eu mai mult cu mamicile si bebeii, da' am stapan dur, care m-a alergat ...

O sa pun si io pozele...cand m-o lasa nenea netu si maria sa....

3.Andreea...la multi ani pt ieri...ca de obicei eu vin la spartul targului...am fost azi la tanti Doina...am achizitionat una bucata de sandalutze, ca la ce calduri induram cred ca nu mai era cazul de ghetutze...vineri le iau...
Sper sa nu primesti reclamatii de la tanti Doina, ca Mariucu fu in actiune de cercetare a tuturor cutiilor...
Poli.... casa de piatra si felicitari pentru noul crestin...sper ca acum sa pot vedea pozele...
Simona, sunt pe faza cu un sfat...HABAR NU AM... a mea mai nou daca nu o lasa sa faca ce vrea, ma ciupeste de unde apuca (are o predilectie la nasul meu) sua imi da palme...asa cu sete, a razbunare...o cert...apas cuvintele, ca sa inteleaga ca nu ma joc si ca nu accept comportamentul...faza e ca pricepe dar se face ca nu...are o scoala in ea ce n-am vazut...

fug ca s-a trezit ...revin cu poze si raspunsuri....


------------------------------------------------------------------------
catrinutza - mamicutza ... de mariuci
varsta Mariucului (28 februarie 2006) Poz(n)e si www.dropshots.com/new.php?userid=122884&cdate=20060801&cimg=0" target="_blank"> filmuletze cu Mariuca
_

"Prostia este infinit mai fascinanta decit inteligenta. Inteligenta are limitele ei, prostia nu."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaalex spune:

Mihaser, wow, cam scump apart. ala!!! pai in banii aia mai bine luati o casa!
apropo, eu azi am gasit un apart. de 4 camere modificat si aranjat asa cum visez eu, super, e tot aici in zona, la 2 pasi de noi, cu 2 balcoane imense, 2 bai, living, et. 2. Mi-a ramas gandul numai la el...Si azi ne-au venit niste cumparatori la apart. nostru. Tine-mi te rog pumnii sa-l luam!

MP, multa sanatate la baieti! Poate ca tu n-o sa iei raceala, sper!

Poli, sunt mai bine, multumesc, acuma iau si niste vitamine.

Ciuf, mi-a placut mult filmuletul aniversar!foarte frumos!

Irina, io mi-as pune silicoane De mult visez...

Tania, multa sanatate Biei!

Alina si Marc Alexandru (28.03.2006)
poze
ursuletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Alinaalex, uite tin eu pumnii strans-strans sa va luati apartamentul care v-a placut cel mai mult si sa il vindeti cat mai repede pe al vostru.

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele

Mergi la inceput