Cum sterg mesajele private?

Cum sterg mesajele private? | Autor: Delia

Link direct la acest mesaj

Imi apare lista cu mesaje dar se vad numai 10 si imi spune: Ai atins capaacitatea maxima de mesaje(21/20).
Pentru a trimite mesaje noi trebuie sa faci curatenie in Inbox.
Le pot selecta pe cele 10, adica le bifez din casuta dar nu gasesc butonul de sters.
Active Server Pages error 'ASP 0113'
Asta imi apare dar nu le pot sterge...cum procedez?
Multumesc mult!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Zilele astea a mers cam aiurea mesajele private... Mie imi dadea limita ca fiind 18/20

Butonul respectiv ar trebui sa fie sub coloana de mesaje. Scrie ceva de genul "sterge mesajele marcate"..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia spune:

Da, aveam si eu impresia ca nu merge totul cum trebuie ca aseara am stat o ora sa iau cate un mesaj in alta fereastra si am incercat sa le sterg asa: uneori reuseam, alteori imi spunea ca nu pot sterge mesajul.
Desi am ajuns sub 20 de mesaje, cand ma loghez nu mai pot vedea nici o pagina, nu se incarca, acum scriu parola la fiecare mesaj si sper sa fie ok.
Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Initial creeata de Delia

Imi apare lista cu mesaje dar se vad numai 10 si imi spune: Ai atins capaacitatea maxima de mesaje(21/20).
Pentru a trimite mesaje noi trebuie sa faci curatenie in Inbox.
Le pot selecta pe cele 10, adica le bifez din casuta dar nu gasesc butonul de sters.
Active Server Pages error 'ASP 0113'
Asta imi apare dar nu le pot sterge...cum procedez?
Multumesc mult!

Delia, Codrin si Iris


Aceeasi eroare imi apare si mie.
Eu am deschis fiecare mesaj si l-am sters, asa s-a putut.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze 1, poze 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

nici eu nu mai am optiunea sterge mesajele marcate...si tot asa imi apare ca am atins limita 19/20plus ca dureaza cateva minute pana mi se deschid mesajele private...

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Beneficiez de ac eroare.

ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput