Bucurii de sept-oct 2006 (60)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floricel79 spune:

quote:
Originally posted by Mirabelac

Nicole ma bucur mult ca ai revenit la BUCURII, felicitari pt. 4 labutze si pt. "mama", trec pe site acusica, e ok daca trec 7 luni?

Putzuruca nu vrei sa apara si Deea pe site?

Fetelor, eu am o problema destul de serioasa, zic eu... David a avut la 5 luni 8500 gr, la 6 luni la fel si la 7 luni tot atata. La 5 luni l-am cantarit cu alt cantar si am zis ca o fi fost defect... sun azi pediatra sa vad ce zice, la 6 luni mi-a zis ca e ok asa, el fiind mai grasun, dar in luna a 7 la fel... acum nu stiu, e cazul sa ma ingrijorez???


Mirabela, mamica fericita de David Stefan (21.09.2006),
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank"> site-ul nostru si povestea nasterii.





Mirabela, exact la fel si la noi la 5 luni = 6 luni = 8500gr
dar acum la 7 luni are 9000gr.
Pediatra mea zicea ca e ok ca a crescut luna asta ca eu ma ingrijoram ca de cand am inceput diversificarea nu mai papa lapte ziua, numai seara, dimineata si toata noaptea
Pediatrul care l-a urmarit ar trebui sa stie cel mai bine.


poze cu noi

Florina, mamica de Roxana Maria (23.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_so06 spune:

Avem subiect nou aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricel79 spune:

quote:
Originally posted by itzy-bitzy

Buna fetelor


Insa avem si vesti bune ...De atata suparare cred sambata s-a ridicat in genunchi si din genunchi in picioruse...ramasesem muti si eu si sotul...iar el singura replica pe care a avut-o a fost: "Gata ...de maine te trec cu patutul la parter" si abia dupa aceea i-am spus bravo si am pupacit-o



POZE CU PAPUSICA



itzy-bitzy Felicitari pt ridicatul in picioare!!! Vreau sa te-ntreb, de ce s-a prins sa se ridice, ca vad ca si voi aveti patut pliant ca si noi si eu imi fac probleme ca nu are de ce sa se prinde sa exerseze muschii de la picioruse...

poze cu noi

Florina, mamica de Roxana Maria (23.09.2006)

Mergi la inceput