Miresele anului 2006 (74)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Aly...ma gandeam eu ca e la dublu

onutzel, in ce oras, in Olanda, ai seminarul...de curiozitate, nu de altceva


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Buna si de la mine!
Forumul asta merge cam anapoda
Maine ma duc la lucru ce fain de voi ca aveti weekend liber, da imi vine si mie randul cu 2 sambete libere una dupa alta, acuma doar o inlocuiesc pe o colega. Si eu care mi-am facut atatea planuri pe sambata
No, asta e, distractie faina pe unde mergeti.

Onutz, imi aduci si mie o lalea? Vreau din aia rosie si frumoasa

Nu lasa pe maine ce poti face azi, ca poate maine nu mai trebuie facut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana weekend placut, sa faci poze.
krelia am iesit cu toata firma, dar e fain, toti sunt de-0 seama cu noi.
Aly asa e, bine faceti. si noi mergem acum cu masina, vedem mai multe locuri, ne oprim pe traseu.... e mai bine asa.

acum mai bantui pe la clau la birou, pe urma merg sa-mi scot copilukl de la gradi.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gagix weekend fain, cu soare si distractii! Ne revedem la cafelutza de luni!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by krelia

Aly...ma gandeam eu ca e la dublu

onutzel, in ce oras, in Olanda, ai seminarul...de curiozitate, nu de altceva






Kreliut nu e in Olanda, e in Germania dar langa granita cu Olanda...de fapt mai exact ultimul exit de pe autostrada A40, care de altfel duce la Amsterdam...orasul se numste Nettetal.
Gio...poze nu am facut dar au facut colegii si am sa vi le arat.

A fost super...un hotel cu un sigur etaj, care aducea mai mult a conac, in stil nemtesc cu o gradina mare la margina caruia curgea un parau...pacat ca toata ziua au fost discutii peste discutii...seara cina, dupa care am stat la bar pana la ora 2 dimineata, dar nu am avut timp sa vad nimic prin zona. (tipic nemtesc...munca, munca si iar munca)

...si Kitzy, intr-adevar o gramada de lalele, chiar daca era Germania...dar vecinii olandezi erau la o aruncatura de bat!


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Onutz, dupa descrierea ta cred ca arata super misto pe acolo, neaparat sa faci rost de poze sa ne bucuram si noi ochii
Si ia zi, daca tot au fost lalele, noua ne-ai adus? N-aud nimik

Nu lasa pe maine ce poti face azi, ca poate maine nu mai trebuie facut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana te cred ca a fost misto. pacat ca nu ati avut putin timp liber.asteptam poze, oricum.

Noi ieri am fost la ziua unui prichindel de 3 ani. s-a distrat Marco de numa.
azi tati iar e la birou, dupa ce se trezeste piciul, mergem in parc cu masinuta.

duminica faina va doresc.
pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by ooana

Kreliut nu e in Olanda, e in Germania dar langa granita cu Olanda...


daaa...mi-am dat seama dupa ce am recitit..dar cum netu' la ora aia mergea ca...melcu...ca sa nu zic ca..altceva ...n-am mai editat ...
si..asa..in alta ordine de idei...ai mai beut si tu o Heffe? ....pentru sufletelul meu?
o sa razi..dar am descoperit si aici...o poala de bani..100 de mii...300 ml...marfa, nu?..da' pt o pofta..merge..1 data pe luna ...nu?...in bar...iar in Billa...e vreo 70 de mii


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Kreliut...cam scumpicel, dar nah o data de o pofta merge...acolo am inceput cu o sampania la ora 14 (asa beau nemtii, oricand, oriunde si la orice ora), la cina am baut o bere...la bar 2 campari orange...si o caipirihnia (un coktail cu multa lamaie verde).

Kitzy, lalele erau in gradina...m-am uitat, am admirat si am plecat......dar poate le gasesc prin vreo poza sa vi le arat.

Numai miercuri ajung la servici si incerc sa va arat pozele.


Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila
Honeymoon


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Vine de la Cluj!
Onutz, asteptam pozicile, sa nu te faci ca ai uitat
Va urez o zi buna si sa incepeti saptamana cu dreptul

Nu lasa pe maine ce poti face azi, ca poate maine nu mai trebuie facut!

Mergi la inceput