Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (179)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Silvi...90 cm???? E foarte mult..

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006
www.dropshots.com/biancas" target="_blank"> Poze Drop




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Buna, fetele !

Sa stiti ca si eu am avut astazi pofta de salata boeuf, asa ca sper ca miine sa reusesc sa-mi fac. Desi ingrasa ... si chiar n-am nevoie.
Mi-am calculat si eu indicele, la 1.65 cu 56 de kile cica e 20.6, slab cu risc scazut. Da eu nu ma vad slaba deloc , ma simt de parca as fi Titanicul. Ca na, aveam inainte numa 49, ba intr-o vreme am avut si 45 acu vreo 3 ani.

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Si vad ca discutati si despre ce s-a intimplat azi in parlament. Nu pot decit sa de foarte multe ori. Este de neimaginat pina unde a ajuns mirsavia mizeriilor care se numesc parlamentari.

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Ioana, multa sanatate lui bebe bolnavior.

Ingrid, , cum se mai simte baietelul care s-a oparit? Mai stii ceva de el ?

Nu stiu ce-a avut Sabina azi, dar mi-a cam tras palme.
Maraki, vezi ca te astept pe mess ca Julieta la balcon.

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Ma bag la somn ca vad ca e liniste pe-aici.
Noapte buna!

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Irina..sa te tzii de acum ce de mizerii se vor spune pe la TV
La Sabinutza ii place sa fie sadica deaia te palia o pauzaste. Da-i un si partea mea si spune-i sa fie cuminte.
Cam repede te culci...ai mancat ciocolata cumva?

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006
www.dropshots.com/biancas" target="_blank"> Poze Drop




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Si in Arad se lucreaza de la 7,de la 8,de la 9 ... depinde de firma.
Aici unde sunt acum lucram de la 7 la 16,15 si vineri de la 7 la 11,15 ... deci dezavantajul trezirii de dimineatza e compensat de vinerea scurta
Dar in general de la 8 la 16 se lucreaza,mai putin fabricile in care se lucreaza pe 3 schimburi,ca aia cred ca incep de la 7. Si pe la banci de pe la 8,30 9 incep in general.
SILVI felicitari cred ca bateti recordul la inaltime

Eu m-am mai jucat un pic cu Diana - era miorlaita rau acum seara.
Asa ceva n-am mai vazut,pur si simplu plange de nervi daca nu ii reuseste ceva,in cazul asta se ocupa de cubul cu figurine.I l-am desfacut si i-am aratat sa o bage pe fiecare la locul ei.Da 'daca ramanea singura si nu intra vreuna unde trebuie (ca normal ca incerca sa potriveasca ursuleztul la elefant de exemplu ...) sa vedeti nervi si smiorcaieli pe ea Asa ca a trebuit sa stau tot prin preajma sa o ajut Si sa vedeti ce incantata era cand le vedea pe fiecare pusa la locul ei

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE SI POZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4

NU TREBUIE SA RISCAM SA GLUMIM DECAT CU OAMENI POLITICOSI SAU DESTEPTI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

La noi Combinatul Chimic Azomures lucreaza de la 6 pana la 15. Cumnatul meu acolo lucreaza si cand sora-mea era la lucru el ducea copii la 5.15 la cresa, la 5.30 era in statie. Acolo daca ai intaziat dupa ora 6 nu mai intrii, e cu cartela intrarea si pus nemotivat.La 3 nemotivate, ai zburat.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006
www.dropshots.com/biancas" target="_blank"> Poze Drop




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bianca normal ca fabricile mari de stat incep programul la 7. dar zi-mi si mie ce muncitor isi permite sa dea 200 euroi la o cresa???
De aceea, banuiesc, ca aici sunt mai mult copii ai caror parinti incep munca mai tarziu, sau care-si permit sa intarzie 30 min. de la munca.
Silvi 90 cm sigur l-ai masurat bine???ca mi se pare enorm.
Irinatunza noapte buna.

Clau ii a laptic lui marco si incearca sa-l culce.
eu ii fac niste paste cu ton si suc de rosii.
vreau sa prind si eu stirile de la ora 11.30 sa vedem ce se spune.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Mie cred ca mi-a virusat rau de tot mess-ul calculatorul ca se tot opreste si se blocheaza si imi merge netul ca naiba. O sa chem maine pe cineva sa-l verifice.
Bianca, era in jur de 91 dar m-am speriat si eu si am zis 90 cm. e tare lungan fiul meu, el s-a si nascut cu 58 de cm si cred ca o sa-l mosteneasca pe tati, care are 1,84 m.Desi nu se stie niciodata ca au mai fost copiii inaltuti de mititei si nu au mai crescut asa de mult dupa aceea.
Monica, cred ca noi suntem cei mai lungani chiar ma gandeam in legatura cu greutatea ca Alain la lungimea lui nu e deloc grasut, piciorusele lui sunt normale, doar la fata are obrajori, in rest nu are deloc pernite, lasa ca are mami lui si pt el, ca va tot vad ca discutati despre cat de slabe sunteti

Silvi si bebe Alain 19.01.2006

Mergi la inceput