I-am promis...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

E uite Denizel...ai venit aici sa-ti spui visele sau ajuti fata? vrei sa vezi pisica pe strazi?
Si btw....in visu tau era cumva in dreapta Anania si in stinga Teoctist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Macar Darael poate vine cu o floare (edit: la Universitate)

Cu respect,
G.

www.siteaudit.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia105 spune:

RUXMAX nu stiu cum e legislatia in Ro( aici este permis) ..dar pisicile sunt bune ptr bolnavii de artira ..eu as lua legatura cu un camin de batrani poate le vor vrea sa le alunge atat singuratatea cat si suferinta mai ales ca sunt pisici de casa .


----------------------------------------------------
Alessia,Dezbracatu' si Spiderman

Si ei au dreptul la viata...semneaza si tu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

da artira asta ce e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Prost dispusa, mamaruto?
Ei, nu-i nimic, la toti ni se mai intampla .

In afara de asta, as dori sa imi arati un mesaj de al meu in care am sustinut ca as adopta cainii si pisicile fara stapan sau am indemnat pe altii sa o faca.
Daca nu ma inseala memoria, protestul meu (e drept, repetat ) a fost impotriva ideilor violente de genul "i-as impusca pe toti" sau 'mi-as face din ei manusi "


quote:
Si btw....in visu tau era cumva in dreapta Anania si in stinga Teoctist


Ei, n-ai innemerit-o .

Guestus, sesizez ceva iritare in mesajul tau. daca te-ai suparat, imi cer scuze. Totusi...credeam ca, fiind o persoana care tot timpul glumeste pe seama altora, ar trebui sa rezisti mai bine la glume ;)

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grenouille spune:

pune anuntul pe forumurile de animale (animale.ro, animalutze.com, petmania...) sunt sigura ca le poti gasi camin tuturor.
in cel mai rau caz, da anunt si in formula as, sigur se vor gasi oameni care sa vrea pisicute.

in nici un caz, aruncatul pe strada nu e o solutie!

din ce oras esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnaGN spune:

Vai ce frumosi sunt....
Poate totusi tatal tau isi revine. Cat sta in spital, doar treci pe la ele si da-le sa manance si schimbale nispul/tavita, ce au. Stai o jumatate de ora, tot o sa le fie mai bine decat in strada.
....
Nu stiu ce se poate face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

Daca imi dai pe PM adresa ta de e-mail, as trimite un mesaj catre toti cunoscutii mei (si foarte multi sunt mari iubitori de animale), iar e-mail-ul ar circula si poate vom gasi stapani macar pt. cateva pisicutze! Ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RUXMAX spune:

suntem din Bucuresti..inca asteptam...
Nici o adoptie pina acum

pozele mele
pisicile lui tata



Ruxmax cu bebe Tudor - 08.12.06

Mergi la inceput