Nunta in Iasi (22)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Leah - succes la pregatiri pe ultima suta de metri. sa ne tii la curent cu ce se mai intampla.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Fetele, intram in ultima suta de metri. Fac apel: cine vine sambata la Leah? Eu vreau sa merg, numai sa nu se intample ceva neprevazut pana atunci.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

eu am zis si mai zic o data daca sunt in Iasi merg, dar e posibil sa mergem undeva in weekend. adica noi am dori sa mergem, dar nu putem sti sigur decat vineri cel tarziu. daca sunt in iasi, la 5 sunt acolo.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

si eu vreau sa merg, dar nu pot sti sigur 100% pana sambata dimineata..



Vine bebe
Burtik
Cristina18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lyla spune:

Si eu subscriu cu o marja de "nesiguranta".Cred ca cel mai bine ar fi, daca reusim sa ne adunam,sa ne vedem in fata bisericii pe la 16.50.E OK?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salut fetele! eu va anunt de acum ca vin dar doar la biserica nu am timp sa merg pe urma la un suc cu voi pentru ca sambata este botezul ericai nepotica mea cea mai mica

asa ca ...ne vedem la biserica la ora 5


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leah spune:

Buna fetele!

Deja sunt de doua zile in Iasi si pot sa va spun ca totul merge infiorator. De la pedichiurista care mi-a incurcat programarea, coafeza care nu-si amintea programarea mea pt nunta si zicea ca trebuie sa plece din localitate, pana la restaurantul care imi impune acum nu stiu ce taxa de invitat care nu vine (pana la urma tot si-au dat arama pe fata, toti sunt la fel, fie ei crasma ordinara sau restaurant de 4 stele, tot te jupoaie, sub diverse motive), sotul meu nu-si gaseste costum, am rascolit deja la Moldova si la Mall toate magazinele, nu gasesc cufar potrivit, desi atunci cand nu cautam, erau pline magazinele, m-au ros pantofii, nu gasesc carton pentru cardurile de pus pe masa si tot mai multi invitati au confirmat ca nu vin, asta dupa ce am fost noi centrala telefonica doua zile sa ii intrebam, pentru ca ei nu s-au obosit sa ne sune...
Singurul lucru care a mers bine a fost lectia de dans, dupa o singura ora ne descurcam relativ onorabil, iar profesoara a fost foarte rabdatoare si draguta. Maine mai avem inca doua ore, una dimineata, una seara, pentru ca dupa aceea profesoara pleaca la o competitie.
Va mai tin la curent, de acum ma astept la orice, dar din pacate nimic bun...

Leah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

lasa ca o sa fie bine pana la urma. nu mai pune tot la suflet si distreaza-te orice ar fi.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

leah si eu zic sa nu mai pui la sulfet chiar tot tot tie iti faci rau...lasa cufarul daca nu-l gasesti ca nu e un capat de tara, coafeza o sa plece asta e!!! gasesti tu alta ca doar gasesti o gramada disponibile (si eu la nunta am insistat pe o coafeza de la carmen stil si nu am fost deloc multumita de coc)

iar cu restaurantul...ce sa zic...astia nu au zis de la inceput chestia asta??cu taxa pentru invitat??

eu zic sa nu te mai agiti asa si sa te gandesti doar ca este vorba de cea mai frumoasa zi din viata ta si indiferent ce s-ar intampla tu trebuie sa te distrezi sa zambesti si sa fii fericita!!!


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulissa spune:

Iti pot da eu cufarul meu daca vrei!

Conditia este sa mi-l aduci inapoi la fel cum ti-l dau...ca este un cadou si mi-i tare drag.


Da-mi de stire daca il vrei.

Iulica



quote:
Originally posted by Leah

Buna fetele!

Deja sunt de doua zile in Iasi si pot sa va spun ca totul merge infiorator. De la pedichiurista care mi-a incurcat programarea, coafeza care nu-si amintea programarea mea pt nunta si zicea ca trebuie sa plece din localitate, pana la restaurantul care imi impune acum nu stiu ce taxa de invitat care nu vine (pana la urma tot si-au dat arama pe fata, toti sunt la fel, fie ei crasma ordinara sau restaurant de 4 stele, tot te jupoaie, sub diverse motive), sotul meu nu-si gaseste costum, am rascolit deja la Moldova si la Mall toate magazinele, nu gasesc cufar potrivit, desi atunci cand nu cautam, erau pline magazinele, m-au ros pantofii, nu gasesc carton pentru cardurile de pus pe masa si tot mai multi invitati au confirmat ca nu vin, asta dupa ce am fost noi centrala telefonica doua zile sa ii intrebam, pentru ca ei nu s-au obosit sa ne sune...
Singurul lucru care a mers bine a fost lectia de dans, dupa o singura ora ne descurcam relativ onorabil, iar profesoara a fost foarte rabdatoare si draguta. Maine mai avem inca doua ore, una dimineata, una seara, pentru ca dupa aceea profesoara pleaca la o competitie.
Va mai tin la curent, de acum ma astept la orice, dar din pacate nimic bun...

Leah

Mergi la inceput