Nunta in Iasi (22)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulissa spune:

Felicitari inca o data!

Ti-am vizitat videoclipul cu valsul si un pic din motaj.

Sunteti doi frumosi si va sta tare bine impreuna!
Multa fericire si dragoste pana la adanci batraneti!

Sa fiti fericiti si sa aveti copilasi frumosi si sanatosi!


Iulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

foarte frumos...


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Salutare..


Am vazut un vals superbb

Noua ne-au venit invitatiile si am inceput sa le impartim...sunt asa entuziasmata..
Insa eu am tinut sa trec si parintii sotului care sunt decedati...si lui nu ii prea convine..sper sa o scot la capat cu el.
Sambata merg sa imi ridic si rochita, sa cumparam ce mai este necesar si asteptam momentul...


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Andreea..mai ai putin
Legat de trecerea socrilor tai pe invitatie..mie mi se pare un gest frumos..ca un omagiu adus parintilor (bine, probabil cu numele incadrat nu?, parca asa se trec cei care nu mai sunt)
tu ai facut asta fara sa il consulti? poate totusi il impaci..desi mie nu mi se pare nefiresc..eu cred ca tot asa as fi facut..
Abia astept sa te vad imbracata in rochie de mireasa!



Burtik
Cristina 25+ cu Alessia Stefana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Si eu cred ca e frumos ca ai scris si parintii lui pe invitatie. E un omagiu, eu nu i-as incadra in chenar negru.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

quote:
Originally posted by lgireada

Si eu cred ca e frumos ca ai scris si parintii lui pe invitatie. E un omagiu, eu nu i-as incadra in chenar negru.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums


nu negru, poate fi si auriu sau alta culoare...(dar nu rosu:)



Burtik
Cristina 25+ cu Alessia Stefana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Fetelor multumesc pt raspunsuri...
Sincer nu m-am gandit sa ii trec in chenar...el a fost de acord la inceput sa fie trecuti si parintii lui...
Adica chiar la inceput nu a vrut sa treaca parintii nici ai mei nici ai lui...dar mie nu mi sa parut corect,chiar daca ai mei sunt divortati...si ai lui nu mai sunt.
Sper sa inteleaga ca a fost o buna intentie si sa o aprecieze.Cred ca voi face cate un chenar ceva de genu [numele parintilor]...
Diseara ii voi zice si lui sa vad ce spune.


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kykufukyka spune:

Ramonika te rog trimite si mie cateva poze cu sala unde ai facut nunta pe adresa frog_kykufukyka@yahoo.com ms mult o seara frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Buna ziua,
va rog sa ma ajutati, nu stiu unde sa caut firme care orneaza sala pentru petreceri, pe mine ma intreseaza pt botez pe 27.07. Daca aveti vre-un nr de tel.. Va multumesc mult.


de Dominic 15.05.2007
POZE CU MARIO DOMINIC
www.youtube.com/watch?v=bfEUQ4-IV2g" target="_blank">primele clipe de viata ale lui Domi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

quote:
Originally posted by mihamora

Buna ziua,
va rog sa ma ajutati, nu stiu unde sa caut firme care orneaza sala pentru petreceri, pe mine ma intreseaza pt botez pe 27.07. Daca aveti vre-un nr de tel.. Va multumesc mult.


de Dominic 15.05.2007
POZE CU MARIO DOMINIC
www.youtube.com/watch?v=bfEUQ4-IV2g" target="_blank">primele clipe de viata ale lui Domi





Ai www.enunta.ro/agentii_iasi.html" target="_blank">aici un link cu majoritatea firmelor ce se ocupa cu decoratiuni din Iasi.

Pupici


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput